reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Oj Babony...mam tysiac mysli na minute, zreszta normalna sprawa:-)...ale najbardziej chodza mi po glowie kwestie oragnizacyjne: co z wozkami? Stas bedzie mial 2 lata jak maluszek przyjdzie na swiat i co? nie bedzie juz w wozku jezdzil? tylko na nozkach czy jakos polaczyc wozki? co z lozeczkiem" w jednym pokoiku ale przeciez moga sie na wzajem budzic:szok::baffled:. Chyba usmiechne sie do AsiKC - bo ona ma dzieciaki w podobnej roznicy jak moja i poradzi co i jak:-):-):-):-)
Wybaczccie z momentami bede monotematyczna ale nie chce szukac innego forum:dry:...zniesiecie to jakos, te moje mdlosci:-p:-D?

Agulka - te wszystkie kiecki widzialam przed sylwkiem w poszukiwaniu swojej...i chyba Justyna ma racje: taka zwiewna bylaby the best bo te waskie olowkowe moga krepowac ruchy w szalnstwie tancow:tak::rofl2::-)
Oj a ja mailam tez szukac wystrzalowej kreacji na wesele w lipcu...a tak bede szukala...czegos wygodnego:baffled::sorry2:

Monia - zdrowka dla Matiego...a moj chomik jakis obcy dla mnie, nie wiem o co kaman:zawstydzona/y::baffled: patrzylam nawet liste twoich filmow bo szukalam "To nie tak jak myslisz kotku" ale nie znalazlam poza tym nie wiem jak je sciagnac, skoro sa limity transferow...:zawstydzona/y:

Dzis jedziemy na noc do dziadkow m.in zlozyc zyczenia i z oprawionymi fotografiami od Stasia...ale nie spodziewaja sie prawdziwej niespodzianki:szok::-)
 
reklama
wy tu piszecie o jakims chomiku o co chodzi??? b ja ciemna masa jestem a widze ze filmy tam znajde czego mi tu brakuje kanalow polskich bo znikly miesic temu i nie ma :-(
 
witam w sobotę ale mam roboty koniec opierdzielania się dom zarasta
i po 1. Hrudzia gratuluję i uważaj na siebie i wierzę że dasz radę
a tak wogóle to u mnie tzn w mojej głowie dzieje się dużo za dużo rzeczy i nie nadążam z tym i dlatego mało pisze co u mnie w wielkim skrócie nie radze sobei z synkiem i łapie się na tym ze ciągle się wydzieram i takie tam negatywy a potem mi z tym głupio
my na razie zdrowi ale cos czuje ze jakies paskudztwo wisi nad nami i oby sobie poszło bo mała miała poświętach zapalenie oskrzeli i płuc a muy z szymkiem w grudniu angine a potem rota wirus i przeziębienie wiec podatni jesteśmy na takie świnstwa
 
Hrudzia gratuluje ale super wiadomosc.A o wozek sie nie martw w Anglii sa takie podwojne.Starszak siedzi jakby pod wozkiem a malenstwo z przodu i mozna rozlozyc na plasko.Super taki wozek wyglada.Jakby co to sie rozejrze.A narazie sie nie stresuj i ciesz sie swoim stanem.
 
Ostatnia edycja:
W DE tez sa takie wozki, ale za 9 miesiecy stasiulek juz super biegac bedzie to wozek mu potrzebny nie bedzie
a widzialyscie dla trojaczkow wozek suuuper

triplette.jpg

s.gif
albo :
artikel_image.php


artikel_image.php

artikel_image.php

albo lozeczko dla trojaczek normalnie mi sie 3 brzdacow zachcialo
9338_1.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry