reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówkowe mamy

Witam wieczorkiem wszystkie mamusie:-). troszke mnie nie bylo ,ale byly male problemiki ..no coz ale bylo mineło i juz jest ok :-). Dziewczyny wiecie jakiego mam stresa:-( w środe tzn.16 maja jade na te badania za 200zł.mowia na nie prenatalne ?? a przeciez kazde badanie usg to wzasadzie takie badanie .. prawda??? Ale boje sie tego badania :( w zasadzie nie wiem na czym ono polega :( i stad moj stres i zmartwienie czy z dzidzia wszystko ok :(. Zastanawia mnie to,że moja gin. powiedziala ,ze jak chce sie cos dowiedziec o dziecku to mam zrobic wlasnie to badanie :( dlatego je robie .. moze z dzidzia cos nie tak ?::-(????? Prosze jesli ktoras z was byla na takich badaniach .. prosze opiszcie co oni am robia ?:-(

Ach zapomnialabym GRATULACJE mamusią chłopczyków i dziewczynek ;) mam nadzieje, że ja równiez juz sie dowiem kogo nosze pod serduszkiem :-)
bo ostatnio jak bylam to sie pupom obrociło:-( i nie było widać :(
Troszke sie rozpisałam..:) ale juz koncze : POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BARDZO CIEPLUTKO ;-):-).
 
reklama
Witam po weekendzie!
Oj, dużo się działo przez ostatnie dwa dni, he he. Wieczór panieński udał się rewelacyjnie, aż się nie spodziewałam, że będzie tak fajnie. W niedziele "poprawiny" u chrzestnej Kubusia na urodzinkach. Pogoda dopisała, więc posiedzieliśmy na ogrodzie, a synek wybiegał się za cały ostatni tydzień, kiedy to lało i wiało, że aż coś okropnego.

A dzisiaj mój mąż jedzie sobie na szkolenie do Wisły i będę go miała z głowy aż do piątku. Ciekawe, czy dam radę, bo to zwykle ja wyjeżdżałam na kilkudniowe szkolenia a on zostawał z Kubą. Jedyny plus to taki, że sobie chyba pójdziemy z synkiem do moich rodziców. Zawsze to jakaś pomoc będzie i ułatwienie.

Na 17:00 mam zaklepaną wizytę u mojego gina, więc może trochę się uspokoję w kwestii ruchów maluszka. Anu - super, że twoje maleństwo wreszcie dało o sobie znać. Ja czuję się jak debiutantka, nie wiem sama, co czuję :) Ale chyba też już mój szkrab nr 2 się "odezwał". Czuję pukanie w dole brzucha i jak przyłożę dłoń do brzucha, to mam wrażenie, że coś tam pod ręką delikatnie faluje. Ale jak pisałam wcześniej, nie jest to tak wyraźne, żeby było oczywiste. W kwestii upławów zgadzam się z Majandrą - zasygnalizuj to lekarzowi, bo wydzielina powinna być biaława. Z tym to jak z katarem - ha ha - jak robi się żółty i zielony, to znaczy, że coś już jest na rzeczy.
 
cześć kochane kobietki:-)
U mnie zaczął się 23 tydzień. Co do ruchów dzidzi to wydaję mi się, że nic nie czuję. Coś tam w brzuszku mi nieraz zabulgocze, przeleci, ale myslę że to ruchy jelitowe. Bardzo się boję o mojego maluszka, więc cieszę się, że mam wizytę u lekarza w środę. Poza tym przytyłam 8 kg - to chyba dobrze?:-p
 
anu- koniecznie powiedz o tym lekarzowi! watpie, ze to moga byc wody plodowe, ale mozesz miec jakas infekcje. moje uplawy nie sa zolte a mimo to lakarka zalecila mi nystatyne przez 7 dni- zeby czegos nie przeoczyc.

monia18- piszesz, ze przytylas 8 kg. mysle, ze to ok. ja przytylam dopiero 3 i mojej gin niezbyt sie to podobalo.

grazia7806- ja tez w srode mam badania, tyle ze usg 3d. mam nadzieje, ze sie dowiem co tam w brzuchu daje mi tak popalic. strasznie jest ruchliwy ten moj maluszek. chyba prawie wogole nie spi. no i najbardziej to lubi mnie kopac w pecherz. a tak wogole to od samego poczatku ciazy obstawiam chlopczyka. zobaczymy jaka mam ta niby kobieca intuicje.
 
Witam w nowym tygodniu!
Eka-biedna Twoja Oleńka,że tak ciągle choruje,wiem,co to jest mieć chore dziecko, życzę jej szybkiego powrotu do zdrowia. Mam nadzięję,że u Ciebie też będzie parka :-D:-D.
Grazia-napisz ,jak tam po badaniach i co to były konkretnie za badania?A o ubrankach piszemy w wątku-"rzeczy dla dzidziusiów"-zaglądnij tam.
Atruviell-fajnie,że spędziłas miły weekend, napisz, co tam u lekarza.
Izabela-jak chcesz to odezwij się do mnie na gg wieczorem może coś razem poradzimy w sprawie tego suwaczka.
A u mnie spokojny poniedziałek, nawet przestało lać,ale zimno niestety nadal. Idę gotować obiad dla moich pociech.
 
Cześć dziewczyny !!!
Mam pytanie czy nie chciałaby któraś z was za pół ceny kupić karnetu do szkoły rodzenia w Klininice Damiana w Warszawie?? Normalnie kurs kosztuje ok.400 pln. W tym są również zniżki na poród i sprawy z nim związane (znieczulenie itp.) Mój e-mail:rylska.m@gmail.com
 
W poniedziałek mam wizytę więc napewno spytam o te upławy. Mam je od zawsze, a w ciąży ich ilość nie zmieniła się. Powiedziałam o nich mojej gin i ok 14-tego tygodnia brałam przez 3 dni jakieś czopki /nazwy nie pamiętam/ ale nic to nie pomogło. Zobaczymy co mi teraz powie.
Wiecie co dziewczyny - ja to już mam siebie dość! Zawsze byłam panikara, ale teraz to już przesadzam /sama to widzę/. Nie potrafię się nastawić optymistycznie,tylko panikuję - że coś jest z niunią nie tak. Potrzeba mi takiego mocnego opieprzu co mnie ustawi do poziomu, bo normalnie mówię wam - żyć się nie da...:szok:
 
reklama
każda tak ma anu więc się nie przejmój, mnie ostatni ogarnia myśl, że nasza córeczka może mieć zespół downa, bo na 2 badaniach usg tak się wywineła że nie było widać twarzy a co dopiero noska i od tygodnia mam taka schize nawed nie mówiłam o tym B bo by mnie ochrzanił.
boję się trochę niepełnosprawnego dziecka bo niepodołalibyśmy finansowo (HIPOTEKA, zobowiązania, raty i pożyczki) wiem jedno napewno będę kochać swoje dziecko takie jakie będzie ale ten pierwszy sok zostanie i modlę się zeby dzidzia była zdrowa.
 
Do góry