reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Dziewczyny,gratuluję udanych wizyt i poznania płci :) przepraszam,że dopiero teraz,ale wczoraj jakas nieogarnieta byłam.
Mantezowa- ja dopiero w domu się zorientowałam,że on tak nogę zadał :-D myślałam,że to łapka.

Kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&&&&&
 
Gratuluję udanych wizyt :))

GORGUSIA ale super fotka z tą nóżką przy czole :))
MARTUSIA ja też tyje a nawet nogi mi spuchły :/no nic pulpet napuchnięty bede bo ja niska i to zaraz widać ze się przyprało...co do twojego moczu oby wsio oki było &&&


Czekam na kolejne relacje z wizyt :))
 
Gorgusia gratuluje synka!!! a zdjecie buzki powalajace !!!az zazdroszcze tak wyraznej fotki :tak:

Mi lekarka powiedziala ze najprawdopodobnie dziewczynka,ale nie wie na 100% wiec moze na nastepnej wizycie sie dowiem co bedzie ... Nastepna wizyta 25.05. bede miala robione badania curu we krwi!

Trzymam kciuki za wizytujace !!!!!!!!!!!!!!!!i zycze poznania plci!:tak:
 
Gorgusia słodkie zdjątka. No to nadrabia ten Twój syneczek :) III trymestr, więc już z górki :)
Też mam anemię i łykam żelazo. Zaopatrz się od razu w nitkę dentystyczną i szczoteczkę do czyszczenia języka - jeżeli masz żelazo do żucia, no i w cierpliwość, bo mi się pod językiem mega długo rozpuszcza. Dodatkowo idź do dentysty, bo to cholerstwo strasznie działa na zęby. Ja kupiłam jeszcze płyn do płukania ust i żel pomarańczowy z elmexa...
Ansure super, że wszystko ok

Asiu nie ma problemu :D

za dzisiejsze wizytujące &&&


Idę dziś do lekarza. Mam nadzieję, że to będzie tylko pro forma po poniedziałkowym połówkowym, ale L4 potrzebuję i recepty. A poza tym mam całą listę pytań :)))))))))) do pani dr

No i dziś pierwszy raz na szkołę rodzenia.
 
Gratuluje udanych wizyt. Buziaczek dla każdego brzuszka

Dziewczyny od kilku dni Dominik uciskał mi na pęcherz przez co ciągle musiałam latać do łazienki ale dziś czuje coś innego tak jakby szyjkę nie wiem dokładnie czy to ona ale jest niżej niż ten ucisk na pęcherz. Jest bezbolesny trwa trochę i znika. Przyznam sie ze zaczęłam panikować. Czy to może być dzidzia?
 
reklama
Do góry