reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
marta super ze wszystko oki

witam sie po lekarzu, ze wzgledu na poranne zatrzymanie moczu dostalam skierowanie na szereg badan moczu i na cukier, ale lekarz stwierdzil ze jak sie unormowalo to na razie ok, poza tym to jestem slon z wielka traba juz 50kg od zeszlej wizyty, ktora byla 1,5 tygodnia temu przytylam 2,5kg, jak weszalm na wage w przychodni to sobie normalne przeklnelam w przychodni heh az polozna sie pytala kto to heh
 
Jestem i ja :D
Wizyta pozytywna w sumie. Malec zdrowo i bardzo szybko rośnie- od początku nadrobił już na tyle,że jest 2tyg starszy. Według lekarza to już 26tc i zaczynamy III trymestr :D
Ja mam anemie i dostałam żelazo w tabletach :( Szyjka zamknięta, łożysko jak trzeba i ogólnie jest super :)
A to mój Syncio :D
IMAG0205.jpg
IMAG0206.jpg
 
Po wizycie: U mnie wsio OKI - macica, szyjka :). Słuchałam serduszko Amelci - bije 140/M. Za 2 tygodnie badania: mocz/krew/ test glukozy brrrr no i kolejna wizyta ustalona na 30.05.
Trzymam kciukasy za jutrzejsze wizyty :)
 
reklama
Merlin gratki zdrowego Syneczka:)

szysza gratki udanej wizyty:)

doti ok ale Ty stawiasz:p

marta suuper gratki zdrowego Syneczka:*

martusia nie przejmujmy sie waga zdrowie Kruszynek ponad wszystko:)

gorgusia no to bajka:)a Syncio jak marzenie:)

Ansure ciesze sie ze wsio oki:)

&&&&& za jutrzejsza wizyte doti i innych ktore wizytuja a zapomnialy sie zapisac:)
 
Do góry