reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Dziękuję za kciukasy! Zdam relacje po-czekam do 15.40 ..:O No i będzie ważenie..ech!
Merlin - gratuluję synka
Szysza- super, że badania OKI i trzymam kciuki za poznanie płci za 2 tyg.
Gorgusia - &&&&

Za wszystkie dzisiejsze wizyty trzymam &&&& :)
 
reklama
Witajcie Kobietki!!

Mam do Was strasznie nurtujące mnie pytanie:
dziś idę na usg połówkowe do lekarza, który nie prowadzi mojej ciąży,ale pracuje w szpitalu, w którym chciałabym urodzić.
Powiedzcie mi O CO JA POWINNAM ZAPYTAĆ?????
Bo myślę i myślę i nie wiem... :confused:
 
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty &&&&
Asiu a co tam, raz się żyje. Ale droższą kawkę można otrzymać w Wenecji: jakieś ok. 200 euro.

Merlin gratuluję wizyty i oczywiście synusia. Cieszę się, że masz nagranie. My z wrażenia zapytaliś my o nagranie pod koniec wizyty i było za późno :( a kolejnych 330zł nie wydam.

Szysza gratuluję pomyślnej wizyty. Widzę, że dzidzia uczy Cię cierpliwości. Najważniejsze, że wszystko ok ;)
 
merlin super, ze z dzidzia wszytsko ok, a z nerkami ja tez mam problem :(
szysza bo lekarze wola mowic o plci, ze prawdopodobnie, bo w razie co moga powiedziec, ze nie mowili ze na 100%, mi lekarz tez powiedzial ze raczej dziewczynka, ale sprawdzal dwa razy
 
my dzis bylismy prywatnie bo nie moglam wytrzymac, co prawda zwykle usg i 90zl ale wieeeeele sie dowiedzielismy. dobra to zaczynam:

weszlismy oboje, M sobie usiadl na wprost monitora a ja do badania, mialam przez brzuch. zobaczylismy naszego malego robala, zaslonil sie od razu jakby wiedzial co go czeka albo co chcemy od niego :p. wedlug usg Oliwier (tak synek, udalo sie dojrzec fistaszka - jak powiedzial pan doktor) ma 16,6cm i waży okolo 250g. serduszko 178 uderzen na minute, wszystkie kosteczki w porzadku, bedzie mial dlugie raczki (dlugosc HL=30mm co odpowiada 20w1d). zoladek i pecherz moczowy widoczny, przepona tez, pepowina prawidlowo ukrwiona, lozysko prawidlowe. koniec koncow Oliwier rozwija sie prawidlowo i dokazuje niezle w brzuchu, machal lapka do taty. welug usg ciaza ma 19tyg i 3dni, termin przewiduje sie miedzy 19.9 a 1.10. pan doktor nie stwierdzil zadnych patologii, odchylen od normy ani nic :)

jestesmy mega szczesliwi i zadowoleni, troche sie balam ze przez tarczyce cos z nim bedzie nie tak ale jak widac niepotrzebnie :)
 
reklama
Do góry