reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Asiu biedactwo dmucham na Twoje zbolałe kciukasy :))))))))))))))))))))))))))))))
co za tekst ;)
dopiero wróciłam

melduję, że od poniedziałku nic się nie zmieniło :)
pani doktor nie chciała zrobić ugg, bo po co, ale dziubas nie chciał inaczej pokazać tętna więc miałam mały wgląd
a moja niunia nóżki w górze, dynda paluszkami, a rączki za głową
no ta to ma wakacje w pełni :D

z dzieciaczkiem super
gorzej z inkubatorem :D czyli mną
wyniki poniżej granicy normy i pilna konsultacja kardiologiczna, ale cóż... byle z dzidzią było ok :)


Pajeczko nadal Tobie terminy wizyt na priv???
 
reklama
uffff doti normalnie zdarzylas w ostatniej chwili z tym dmuchaniem:p
ciesze sie ze z Malenstwem wsio oki i ze sobie wczasuje w brzucholku, &&&& za wizyte u kardiologa specjalista na pewno cos inkubatorkowi poradzi:*bedzie miodzik musi byc!!!
 
gratki za wszystkie udane wizyty
3mam kciukasy za następne
a ja niechcący też wylądowałm u lekarza...poszłam po przedłużenie zwolnienia i załapałam się nadprogramową wizytę u mojej "kochanej" ginki :no:
mierzyła tętno płodu i stwierdziła,że małe jest strasznie ruchliwe...
szyjka ok według niej
kazała mi brać ten Duphaston już tylko 1 dziennie do konca listka i potem koniec, zostaja same witaminki póki co
kolejna wizyta 31 maja
aaaaaaaaaaaa nie obeszło sie bez glupich komentarzy...jak to nam się w głowach poprzewracało,że takie ważne czy różówy czy niebieski kaftanik a ważne żeby z goła pupą nie latało...
a jak ją pytałam co zrobić jak mi puchną nogi -nie chodzić :wściekła/y:
 
Stokrotka no niezbyt miła jest Twoja ginka, nie wiem czy wytrzymałabym. Bierz tabletki. Dobrze, że dzidzia jest ruchliwa. A co do nóg to powinnaś chodzić. Większości kobiet w ciąży puchnął nogi, mi też. Nie martw się mi też. Jakoś musimy sobie z tym poradzić. Wytrzymamy :)
 
czesc dziewczyny, ja mialam w czwartek połowkowe.. wszystko dobrze z dzidzią.. Bede miala córeczke.. 17cm i 440gram a wasze pociechy jakie mają wymiarki?
 
stokrotka Ty to sie biedna zawsze od niej nasluchasz....ale dobrze ze z Dzidzia oki i ze juz Ci tylko witaminki do lykania zostana:*

emilka gratuluje Corci a Ty jestes tu pierwszy raz czy juz pisalas cos o sobie jesli nie zapraszamy na glowny watek wrzesnien 2012
 
czesc dziewczyny, ja mialam w czwartek połowkowe.. wszystko dobrze z dzidzią.. Bede miala córeczke.. 17cm i 440gram a wasze pociechy jakie mają wymiarki?

gratulacje!
ja nie mam pojecia jakie wymiary :) jak ostatnio pytalam to sie dowiedzialam, ze w drugim trymestrze tu nie mierza, bo to na razie nie ma znaczenia, dopiero w trzecim sa znaczne roznice miedzy dziecmi a w 20 tygodniu wszystkie maja ok. 20 cm.
 
reklama
na bb jestem juz dluzszy czas ale na tym wątku chyba jeszcze nic nie pisalam albo z raz:-) no to ide tam naskrobac cos o sobie:-)
 
Do góry