reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

AAAAAAAAAAAA uwaga uwaga moja 100% dziewczynka (usg w 20tyg) okazała się SYNEM!!!!!!!!!!

skurczybyki trochę ustąpiły ale to chyba z wrażenia chociaż nadal boli, tylko teraz nie mam sily zwracac na to uwagi i odliczac odstepy, ja mam wszystko rozwe wszystko!!! pokoj z hello kitty itd. moje usg w 20 tygodniu bylo na nfz i trwalo nie wiecej niz 2 minuty, a dzis 30 minut lezalam prywatnie, i widzialam kilka razy i to dokladnie, pozniej wkleje foto

maly aaaaaaa jak to brzmi wazy 2700 i wszystko z nim ok


 
reklama
Tygrysek gratuluję syna ja bym się nie opierala na usg 2 minutowym plcia dziecka... moja gin zawsze sprawdza po kilka razy podczas usg :)
 
Tygrysek, wyobrażam sobie Twoje zaskoczenie - pamiętam jak mi lekarz "zmienił" płeć Aduśki i byłam w wielkim szoku (na szczęście później inny lekarz a potem i ten sam potwierdzili dziewuszkę) teraz to by mnie chyba na tydzień zatkało po takiej informacji a nie na 10 minut jak wtedy:-D. Tak na prawdę do puki się nie urodzi to pewności płci nie ma niestety - wszystko się może zdarzyć. Najważniejsze że maleństwo jest zdrowe, My tu chyba wszystkie przeżywamy Twoje usg jak swoje bo tyle się wyczekałaś na nie. Pomysł na imię dla chłopca jest?;) Czekam na fotki;)
 
Ostatnia edycja:
Tygrysek no to gratuluje chłopaczka będzie parka:-) Super że wszystko ok :-):-):-) Macie już imię dla młodego??? bo dziewczynka miała być Agatka o ile się nie mylę
Jednak coś zawsze jeszcze może wyrosnąć w między czasie:-D:-D:-D dlatego ja na każdym USG proszę o "zbliżenie" co tam między nóżkami się czai... hihihi
 
Fasolka te ostatnie wizyty to ogólnie są dość bolesne ale najważniejsze że wszystko ok;)

Ja już też po, lekarz mówi że wyniki mam bardzo ładne - tylko się cieszyć;) szyjka miękka, wg niego dotrwamy w dwupaku do września, ale nigdy nie wiadomo;) Wagę dziecka ocenił na 3 kg (z badania ręcznego i usg) ;) wody w porządku, łożysko II-III stadium. Jeśli nie urodzę w ciągu tygodnia to mam się kontaktować z przychodnią przyszpitalną i robić ktg. Skierowania faktycznie nie trzeba ale wypisał żeby było elegancko;)

super, że wszystko ok ;)


Ja już też po wizycie. RODZIMY 11.09.2012r !!!!!!!!! tzn na ten termin mam się zgłosić na CC. Tabletki na ciśnienie dalej brać , żelazo też , chorobowe dostałam tylko do 10. Przepływy w porządku. Mała waży 3080gr , ale lekarz mówi, że na jego USG to jest +-400gr i on bardziej skłania się u mnie na ten +. Jeśli się zacznie coś szybciej to złosić się na oddział. Więc nasza księżniczka będzie z nami najpóźniej 11.09 :-D:-D:-D:-D:-D

też chciałabym móc już odliczać :)
a tu jedna niewiadomo
dobrze, że wszystko ok ;)


AAAAAAAAAAAA uwaga uwaga moja 100% dziewczynka (usg w 20tyg) okazała się SYNEM!!!!!!!!!!

skurczybyki trochę ustąpiły ale to chyba z wrażenia chociaż nadal boli, tylko teraz nie mam sily zwracac na to uwagi i odliczac odstepy, ja mam wszystko rozwe wszystko!!! pokoj z hello kitty itd. moje usg w 20 tygodniu bylo na nfz i trwalo nie wiecej niz 2 minuty, a dzis 30 minut lezalam prywatnie, i widzialam kilka razy i to dokladnie, pozniej wkleje foto

maly aaaaaaa jak to brzmi wazy 2700 i wszystko z nim ok




ale jaja
nieźle
będzie różowy książe :)))))))))))))))))
 
Gratuluję udanych wizyt!!!!!!!!!!!!!
Alebur no szczęściara termin ma:-) ja się zawsze zastanawiałam, jak to jest wiedzieć, że jutro CC i dzidziuś będzie, jak się człek wtedy boi:-) Ja zawsze naturalne miałam, nie wywoływane, z zaskoczenia:-)

ja też się bardzo cieszę , ale pewnie 10.09 będę miała pełne gacie strachu ;). Poprzednią cesarkę też miałam z zaskoczenia , po 9h porodu naturalnego, więc sama nie wiem jak to jest iść bez bóli rodzić...

a ja to bym właśnie chciała wiedzieć,że już ;-)

fajnie wiedzieć , ale nie wiem czy doczekam bo po dzisiejszym badaniu mam co chwilę skurcze (ale nieregularne i krótkie) , mam nadzieję , że doktor za bardzo mi nie nagmerał, bo idzie na urlop , a mi zależy, żeby to on mnie operował....
AAAAAAAAAAAA uwaga uwaga moja 100% dziewczynka (usg w 20tyg) okazała się SYNEM!!!!!!!!!!

skurczybyki trochę ustąpiły ale to chyba z wrażenia chociaż nadal boli, tylko teraz nie mam sily zwracac na to uwagi i odliczac odstepy, ja mam wszystko rozwe wszystko!!! pokoj z hello kitty itd. moje usg w 20 tygodniu bylo na nfz i trwalo nie wiecej niz 2 minuty, a dzis 30 minut lezalam prywatnie, i widzialam kilka razy i to dokladnie, pozniej wkleje foto

maly aaaaaaa jak to brzmi wazy 2700 i wszystko z nim ok


no to zaskoczyłaś wszystkich , a najbrdziej synek Was hehehehe Ja tak miałam z Miłoszkiem, do szpitala wzięłam różową wyprawkę , bo do końca mówili , że to dziewczynka , a tu suprise ;) , ale pokoik całe szczęście wtedy "uniwersalny" przygotowałam.

Gratuluję udanych wizyt,ale tygrysek zdecydowanie pobiła wszystkich;-)
dokładnie ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
chyba do konca zycia bede to pamietac, jak mowie do lekarza (bylam u innego niz prowadzacy) zeby zobaczyl plec, a on sie mnie pyta czy to jest podstawowy powod mojej wizyty ja mu mowie, ze nie, na co on mi pokazuje cos na monitorze i mowi no jaka plec mam potwierdzic a ja do niego, ze no dziewczynke, chociaz juz zauwazylam cos wyraznie dziwnego na usg, a on do mnie, ze jeszcze nie widzial dziewczynki z jadrami i penisem, myslalam, ze z lezanki spadne z wrazenia, ot co

dla pewnosci jeszcze z kilka razy pokazal mi penisa z jaderkami z roznych ujec i nie da sie zaprzeczyc ze na bank sprzet meski jest na swoim miejscu

zaraz wkleje ta fotke bo chcialam isc spac ale z emocji nie dam rady, jeszcze mam Oliwke chora do kompletu
 
Do góry