reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Ja wole sn ale też i mam stracha bo jednak komplikacje które były w pierwszym porodzie sa w mej mysli do dzisiaj i zawsze bede sie bała o dziecko w tym momencie...bo to ze ja w bólu to tam "olac"minie tak czy siak a potem dochodzenie o wiele lepsze :))

Gdyby moje maleństwo by chciało pupa wychodzić to od razu cc wolałabym bo same komplikacje z tego mogą być :/
 
reklama
gratuluję udanych wizyt
i trzymam &&&&&&&&&&&&& za dzisiejsze
joasaia na zwykłym usg było widać, w okół główki była taka biała poświata i lekarz pyta czy wiemy co to jest? a my patrzymy na siebie i kręcimy głowami a on do Nas, że to włoski:tak:
axarai a to był na pewno lekarz? już weterynarz by się chyba bardziej przyłożył:no:
 
martusia fajniutko ze juz masz luteine z glowy:)
pauline z jakiego powodu anatomicznego czy ulozenia Malenstwa?
axarai to Cie niezle Doktorek Pacanek nastraszyl....oby ten ktorego masz :pod noskiem" okazal sie przyzwoity:D
polisia no, no to Klocuszek rosnie hihi a wykluje sie i tak kiedy bedzie chcial chyba ze zrobia cc bo bedzie rzeczywiscie duzy, ja Ci tam zycze zeby bylo po Twojemu;)
mig jak bylismy w 30 czerwca to nic takiego nam w oko nie wpadlo hihi oby Lilka nie urodzila sie lysa po Tatusiu haha
 
To bardzo dobrze swiadczy o szpitalu, w ktorym sie urodzilam :)
ja ostatnio czytalam, ze taka wlasnie jest zalecana praktyka. Nie od dzis wiadomo, ze porody sn sa zdrowsze dla matki i dziecka niz cesarka pod wzgledem zachodzacych podczas porody procesow i cesarke powinno sie stosowac tylko w razie koniecznosci.
a z tego, co widze to w pl w duzej ilosci szpitali wciaz najchetniej wszystkim by cesarke robili ;)

Jesli dziecko jest ułozone głowka do dołu a przy posladkowym sn jest niebezpieczny i to bardzo moja kolezanka po takim porodzie ma dziecko na wozku ... a co do cesarek to nie zaowazyłam zeby w polsce były chetnie robione ,tylko w ostatecznosci a spedziłam przez cztery ciaze w sumie kilka miesiecy na ginekologiach w szpitalach i mogłam zaobserwowac co nieco.....


Ja juz po wizycie i tak pesar ma sie dobrze:-p ,wyniki krwi i moczu tez dobre:-D wymaz :Hbs nieobecny czyli ok
i wymaz GBS ok... usg dzis nie miałam za trzy tygodnie mam wizyte i wtedy usg mi zrobi i zobaczymy czy mała sie odwrociła to bedzie 34tydz , pesar bedzie mi sciagał w 37 tyg w gabinecie:szok: :-) ....ale powiedział ze jeszcze przez te szesc tyg mamy na siebie uwazac zeby malenka urosła jeszcze:tak:dałam rade przez trzy miesiace to jeszcze te szesc tygodni wytrzymam i grzecznie bede lezakowac:sorry: :-p
 
fasolka super, że wszystko ok
joasia Twoja mała też Lilka? tak myślałam, gdzie jest ta druga he he
 
a swoją drogą musiałabym ruszyć pupencje po wyniki moczu
a tak mi się nie chce :-p


Przy pośladkowym ulozeniu dziecka niestety nie wszędzie stosuje sie CC. W mojej szkole rodzenia do której chodziłam w poprzedniej ciązy połozna mówiła że w takich przypadkach w szpitalu wojewódzkim w gdańsku próbuja najpierw SN a jesli są problemy to wtedy dopiero lekarz decyduje o CC

jakby mi przy tym ułożeniu dziecka kazali rodzić sn to pogryzłabym
już znam przypadki męczarni po 12 godzin a potem i tak cc
więc niech od razu mi robią cc
a jak nie to gryzę, drapię, wrzeszcze że się nie zgadzam STRAJK :D :-):-D



Zdaję relację z wczorajszej wizyty, dopiero dzisiaj, bo wczoraj w emocjach aż nadrabiałam zakupy :D

Dostałam pełny wydruk usg i zostałam zbadana itd. wyniki piękne, mogę odstawić zelazo, zostałam pochwalona za morfologię i wagę :D za to Maluszek okazuje się być naprawdę spory :) ma 3 tyg. do przodu zgodnie z pomiarami usg, o wadze pisałam, ale właśnie na wizycie dopiero opowiadała mi o wynikach no i rośnie jak szalony, odpowiada 35 tc :szok: więc mam być gotowa od połowy sierpnia :) w sumie nie cierpiałabym, bo jak sobie pomyślę jaki wielki będzie do września to ciarki mnie przechodzą a ja jestem drobinka :D haha

no to super
ty będziesz miała już spokój a my jeszcze z 3 tygodnie ;)
super, że wszystko ok



Ja juz po wizycie i tak pesar ma sie dobrze:-p ,wyniki krwi i moczu tez dobre:-D wymaz :Hbs nieobecny czyli ok
i wymaz GBS ok... usg dzis nie miałam za trzy tygodnie mam wizyte i wtedy usg mi zrobi i zobaczymy czy mała sie odwrociła to bedzie 34tydz , pesar bedzie mi sciagał w 37 tyg w gabinecie:szok: :-) ....ale powiedział ze jeszcze przez te szesc tyg mamy na siebie uwazac zeby malenka urosła jeszcze:tak:dałam rade przez trzy miesiace to jeszcze te szesc tygodni wytrzymam i grzecznie bede lezakowac:sorry: :-p

najważniejsze, że wszystko ok
grzecznie leżakuj - już bliżej niż dalej
 
reklama
To bardzo dobrze swiadczy o szpitalu, w ktorym sie urodzilam :)
ja ostatnio czytalam, ze taka wlasnie jest zalecana praktyka. Nie od dzis wiadomo, ze porody sn sa zdrowsze dla matki i dziecka niz cesarka pod wzgledem zachodzacych podczas porody procesow i cesarke powinno sie stosowac tylko w razie koniecznosci.
a z tego, co widze to w pl w duzej ilosci szpitali wciaz najchetniej wszystkim by cesarke robili ;)

sorry, ale gorszych pierdół nie czytałam...
no na pewno poród pośladkowy jest bezpieczny dla matki... na pewno... a Polska to taki zacofany kraj, ze w ogóle po co do szpitala na porod jechać az mi cisnienie podniosłaś widać, ze nie masz bladego pojęcia jak to w PL wygląda... wi,ęc zanim cokolwiek napiszesz to się zastanów! bo takich pierdół po prostu się czytać nie da...
Ja miałam cieżki porod... i brali pod uwagę CC tylko pod warunkiem, jak nie uda się SN... nie wiem skąd masz te wspaniałe dane, ze w PL najchętniej robią CC bo ja leżałam bardzo długo w pierwszej ciaży i nie widziałam, zeby robili CC na załowanie więc nie pisz bzdur...bo własnie dzięki takim osobom jak Ty lata po świecie taka idiotyczna opinia...


Jesli dziecko jest ułozone głowka do dołu a przy posladkowym sn jest niebezpieczny i to bardzo moja kolezanka po takim porodzie ma dziecko na wozku ... a co do cesarek to nie zaowazyłam zeby w polsce były chetnie robione ,tylko w ostatecznosci a spedziłam przez cztery ciaze w sumie kilka miesiecy na ginekologiach w szpitalach i mogłam zaobserwowac co nieco.....


Ja juz po wizycie i tak pesar ma sie dobrze:-p ,wyniki krwi i moczu tez dobre:-D wymaz :Hbs nieobecny czyli ok
i wymaz GBS ok... usg dzis nie miałam za trzy tygodnie mam wizyte i wtedy usg mi zrobi i zobaczymy czy mała sie odwrociła to bedzie 34tydz , pesar bedzie mi sciagał w 37 tyg w gabinecie:szok: :-) ....ale powiedział ze jeszcze przez te szesc tyg mamy na siebie uwazac zeby malenka urosła jeszcze:tak:dałam rade przez trzy miesiace to jeszcze te szesc tygodni wytrzymam i grzecznie bede lezakowac:sorry: :-p

AMEN

cieszę się, ze wszystko ok...

gratuluję udanych wizyt trzymam kciuki za następne...
 
Do góry