reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Jestem kochane własnie wróciłam i tak .....skoki moje cukru jak na poczatek nie sa takie straszne ,mam nie cudowac z pieczywem i dwie kromki cieniutkie rano i wieczorem jesc normalnego białego bo dzidz weglowodanow potrzebuje a jak cukier bedzie wysoki to lepiej insuline w małych dawkach niz zbyt restrykcyjna dieta... i tak jesli cukry beda sie po posiłkach pod rzad utrzymywac powyzej 140 to mam do niej dzwonic i do szpitala na trzy dni na ustawienie insuliny i przeszkolenie ,jesli beda w normie to kontrola za trzy tygodnie ... acha i robiła mi jakies badanie krwi Hba1c i wynik mam 5,1% ponoc dobry...
 
reklama
fasolka bardzo sie ciesze i teraz tylko &&&&& zeby poziom cukru byl w normie i potrzebna byla wizyta w szpitalu:*

&&&&&&&&& i za jutro martusi mam nadzieje ze jednak sie odezwie....
 
Ostatnia edycja:
Martusia to super, że wszystko ok ;)

Pauline a co ty myślisz dzidzia sobie miejsce robi ;)
nie martw się na zapas. Będzie wszystko ok

Patrysia to spoko, że wszystko ok. Ja łykam żelazo po jedzeniu, bo ginka nic nie powiedziała kiedy mam je łykać, a rozpuszcza się ponad 30 minut chyba. Denerwuje mnie to :)))

Misiaczek super, że wszystko ok. Stosuj się do zaleceń lekarza i będzie wszystko ok. Też mam kłopoty z ciśnieniem więc nie jesteś sama :)

Fasolka to super nie martw się na zapas, sprawdzaj poziom cukru i nie denerwuj się ;)

Moja mała zrobiła sobie poduszkę z mojej wątroby i też nie czuję się z tym konfortowa, ale co mi tam :D
 
Jestem kochane własnie wróciłam i tak .....skoki moje cukru jak na poczatek nie sa takie straszne ,mam nie cudowac z pieczywem i dwie kromki cieniutkie rano i wieczorem jesc normalnego białego bo dzidz weglowodanow potrzebuje a jak cukier bedzie wysoki to lepiej insuline w małych dawkach niz zbyt restrykcyjna dieta... i tak jesli cukry beda sie po posiłkach pod rzad utrzymywac powyzej 140 to mam do niej dzwonic i do szpitala na trzy dni na ustawienie insuliny i przeszkolenie ,jesli beda w normie to kontrola za trzy tygodnie ... acha i robiła mi jakies badanie krwi Hba1c i wynik mam 5,1% ponoc dobry...




super, super:):) bardzo sie ciesze trzymam kciuki za cukier w normie:tak:
 
Lilijanna skoro tak to ja juz sie nie wypowiadam napisalam jak u nas jest a skoro Ty piszesz ze guzik prawda to widocznie co labolatorium to zwyczaj....
Ja sobie zdaję doskonale sprawę, że co laboratorium to inaczej, u nas w Opalenicy też robią jeden pomiar, w Poznaniu jak robię są 2 pomiary. Chodziło mi tylko o to, że dla kogoś kto ma problemy z cukrami lepiej jest gdy pomiary są dwa. Widać jak ten cukier schodzi, po prostu jest lepszy obraz sytuacji, dokładniejszy.

*martusia* - no i dobrze, że ok
misiaczek - super.

Kciuki za dziś.
 
trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Joasiu u mnie robią jeden pomiar cukru tzn przed podaniem glukozy i po 2 h... nie robia tego dodatkowego po godzinie chyba, ze jest 50 a nie 75g...
 
Kciuki za wizyty&&&

Gratuluję udanych wizyt :))

DOTI tyle ze ja mam w tabletkach...
FASOLKA to super:))

EIT:zapomniałam napisać ze od ostatniej wizyty przytyłam 3 kg :/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
My już też po wizycie,mała ładnie rośnie,aktualnie waży 740 gram,wyraźnie było widać cipulkę jak to lekarz porównał do ziarenka kawy,więc już żadnych wątpliwości nie ma,w sumie to lekarz nigdy nie miał
wink2.gif

Ślicznie było widać bijące serduszko,najpiękniejsze jakie widziałam
A to dzisiejsza fotka,mała była zamyślona...
 
reklama
Do góry