reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

mig co za pięknosci:-)
&&&&&&&& za reszte dzisiejszych wizyt:tak:

Co do glukozy to ja miałam po 2h ale pielegniarka pytała czy były zalecenia by po 1h tez pobierac,wiec w duzej mierze pewnie to sie ma lekarzem prowadzacym
 
reklama
Miq fotka słodziutka. I super ze wizta udana.

&&& trzymam kciuki ze resztę babeczek wizytujacych



Dziewczyny jak to jest z dentystą w 3 trymestrze?

Dzis chciałam sie umówić na wizytę bo mnie ząb strasznie boli to mnie chciała umówić na 6 lipca i to bez znieczulenia. Prywatnie mnie przyjmie w najbliższa środę i znieczuli żelem.

Naprawdę nie ma bezpiecznego znieczulenia do babek w ciąży?

Boję sie dentysty bardziej niż porodu. Prędzej urodze bez znieczulenia niż paszcze otworze
 
Pajka u nas jest dokladnie tak samo jeden pomiar przed i jeden po glukozie:-)

patrysia to i tak nie jest zle ja teraz 4 kg miedzy wizytami teraz to bedziemy coraz szybciej rosly trzeba sie przyzwyczaic:-D

miq to duza juz ta Twoja Cipuszka, ciesze sie ze wsio oki a fotka superasna:-)

Bunny mam podobnie jesli chodzi o znieczulenie dla ciezarowek to nie mam pojecia ale tulam by nie bylo potrzebne:*
 
Miq fotka słodziutka. I super ze wizta udana.

&&& trzymam kciuki ze resztę babeczek wizytujacych



Dziewczyny jak to jest z dentystą w 3 trymestrze?

Dzis chciałam sie umówić na wizytę bo mnie ząb strasznie boli to mnie chciała umówić na 6 lipca i to bez znieczulenia. Prywatnie mnie przyjmie w najbliższa środę i znieczuli żelem.

Naprawdę nie ma bezpiecznego znieczulenia do babek w ciąży?

Boję sie dentysty bardziej niż porodu. Prędzej urodze bez znieczulenia niż paszcze otworze

Bunny ja 2 razy bylam u dentysty. raz na szybkiego bo mi zab pekl i powiedzialam ze w ciazy jestem w 12tc i dostalam w zastrzyku w dziaslo i policzek [to akurat prywatnie bylo]. a pozniej w 16tc z ropniem w szpitalnej przychodni powiedzialam ze 16tc i znieczulenie w dziaslo x2. ale niestety nie wiem co zawieralo. moze zapytaj gina co on o tym mysli, bo meczyc sie z bolem to niezbyt fajne jest.
 
Miq fotka słodziutka. I super ze wizta udana.

&&& trzymam kciuki ze resztę babeczek wizytujacych



Dziewczyny jak to jest z dentystą w 3 trymestrze?

Dzis chciałam sie umówić na wizytę bo mnie ząb strasznie boli to mnie chciała umówić na 6 lipca i to bez znieczulenia. Prywatnie mnie przyjmie w najbliższa środę i znieczuli żelem.

Naprawdę nie ma bezpiecznego znieczulenia do babek w ciąży?

Boję sie dentysty bardziej niż porodu. Prędzej urodze bez znieczulenia niż paszcze otworze


Bunny ja cały czas chodziłam do lekarza i brałam znieczulenie normalnie...tylko muszą dać Ci tak zniecuzlenie, spedjalnie dla cieżarnych ;)
 
Patrysia ja mam inne do żucia - pod język i czekam aż się rozpuści okropniaste


Bunny mi dentysta powiedział, że w ostateczności mam się pojawić w III trymestrze bo do zębologa nie zaleca się, ale jak boli to musisz i na pewno coś mają na znieczulenie dla ciężarnych
 
Patrysia ja mam inne do żucia - pod język i czekam aż się rozpuści okropniaste


Bunny mi dentysta powiedział, że w ostateczności mam się pojawić w III trymestrze bo do zębologa nie zaleca się, ale jak boli to musisz i na pewno coś mają na znieczulenie dla ciężarnych
aha to w sumie dobrze że mam takie do połykania :p
 
reklama
Do góry