reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

martusia1605 glukometr dostałam bezpłatnie, razem z igłami i 10 paskami do mierzenia cukru. Ale paski trzeba dokupywać, z receptą kosztują 13 zł za 50 sztuk.
anmika, też się sobie dziwię, w dodatku jem w regularnych odstępach czasu, codziennie o tej samej porze i nie podjadam między posiłkami! Czego wcześniej nigdy nie robiłam. Wczoraj w ramach deseru po obiedzie skusiłam się na Big Milka z truskawkami i miałam ładny wynik, więc loda mogę czasem zjeść :) Zauważyłam, że najabrdziej rośnie mi cukier po serze żółtym - dzisiaj na śniadanie zjadłam jedną kanapkę z żóltym serem i miałam cukier 120 - górna granica, wcześniej po serze to tak ok. 111-116.
Zaanetkaaa, to masz przeżycia. Ale najważniejsze, że dzidziol zdrowy. Mój lekarz jest pewny, że jedna dziewczynka, widział wargi sromowe, ja już przywykłam do tej myśli i ciężko mi sobie wyobrazić jakby się okazało, że jednak będzie chłopiec. O drugim na razie nie myślę o płci, czekam cierpliwe na kolejne usg, nie będę się nastawiać mimo, że lekarz przypuszcza drugą dziewczynkę.
Zastanawiam się tylko, czy jak okażą się dwie dziewczynki, to czy przy cc lekarze powiedzą mi, które wyjęli pierwsze? :-)
 
reklama
Wklejam zdjecia z piątkowej wizyty :)

Profil Małej i pupsko, które tak pięknie wypięła :)
B_9.jpgB_3.jpg
 
reklama
Do góry