reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Zanetka przynajmniej zmobilizowałaś m, żeby z Tobą poszedł na nast. wizytę.
Dobrze, że nie spadł z tego krzesła, bo nabiłby sobie jeszcze guza ;)

Szysza fajna niespodziewanka. Dobrze, że po wizycie wszystko ok :))) Gratuluję córeczki!!!

Babydoll super, że po wizycie wszystko ok. Gratuluję córeczki!!!

Pok ale Ty uparciuch małego masz w brzuszku ;) Super, że masz takiego lekarza. Gratuluję udanej wizyty.
 
reklama
gratki udanych wizyt

to mozna jednak podac glukoze w ludzki sposob w postaci soku heh



no widocznie idzie... ja szlam na to badanie z obawami ze nie dam rady tego wypic-a to smakowalo jak soczek porzeczkowy :) jak mi nalala pielegniarka cala szklanke zrobilam mine:szok:-ze to wszystko ja mam wypic? ale naaprawde dobry byl ten sok :) na opakowaniu pisalo ze to sok....
 
Ja ide w poniedzialek na glukoze, mialam dzis ale nie wstalam ;-)
u nas niestety podaja "bez dodatkow"... czyli samiutki cukier bleeeee..... mam nadzieje ze nie zwymiotuje, bo jakby tak bylo, to dzien pozniej powtorka... i tak do skutku :-)
 
ryba gratuluje dobrych wieści i synusia!!!!!

misia podziwiam z tymi słodyczami, ja właśnie się zażeram rafaaello i nie potrafię się oprzeć. Życzę Ci by wyniki były w normi i wysztko ok. I przede wszystkim by druga dzidzia się w końcu ujawniła!

zaanetkaaa no to faktycznie nieźle Was lekarz zaskoczył, też byłabym zdziwiona, bo jednak człowiek się przyzwyczaja jak już wie. Może jednak będzie synuś, tylko faktycznie sprytnie się schował. Wiem, że pewnie trochę Ci dziwnie na razie, ale najważniejsze, że dzidzia zdrowa!!!

Gorgusia gratuluje wizyty. Super, że wszystko ok i że synuś zdrowy!!!

szysza1 no nie, ale jaja!!!!!!!!! Co to się dzieje z tym naszymi chłopakami, że dziewczynki się z nich robią? Ale widzę, że Ty się cieszysz, no to super. Ale czy zmiana już na pewno nie jest możliwa? W każdym razie super że dzidzia zdrowa i to najważniejsze!!!

babydool też gratuluje udanej wizyty! No to kolejna dziewczynka, chyba ostatnio po tych zmianach kobietki rosną w siłę.
:-D
pok super, że u Ciebie też wszystko dobrze! Gratuluje!

Wiecie co dziewczyny po tych ostatnich "wariacjach" z płcią zastanawiam się czy lepsza nie jest niespodzianka do samego końca. Ja tak miałam ze Starszakiem, nie nastawiałam się w ogóle, bo nie wiedziałam w którą stronę i była fajna niespodzianka. Sama się zastanawiam, co mnie teraz podkusiło, że chciałam wiedzieć. Ale u nas na pewno będzie synuś. Tak było widać siusiaka, że szok. Bez problemu sama wiedziałam co to jest. Więc raczej nie możlwe, żeby mu zniknął :-D.

Poza tym ja wczoraj nie byłam na wizycie, nie dałam rady. Kiepsko się czułam i odpuściłam. Pojadę we wtorek - 29 maja.
 
szysza1 no nie, ale jaja!!!!!!!!! Co to się dzieje z tym naszymi chłopakami, że dziewczynki się z nich robią? Ale widzę, że Ty się cieszysz, no to super. Ale czy zmiana już na pewno nie jest możliwa? W każdym razie super że dzidzia zdrowa i to najważniejsze!!!
Marzyłam o córeczce! Zmiana jest nie możliwa bo lekarz wyraźnie pokazał nam wargi sromowe Małej :) jutro wrzuce zdjęcia, sama zobaczysz :D
 
Marzyłam o córeczce! Zmiana jest nie możliwa bo lekarz wyraźnie pokazał nam wargi sromowe Małej :) jutro wrzuce zdjęcia, sama zobaczysz :D

No to super, jeśli marzyłaś o córci to tylko się cieszyć. Gratuluje!

Ja też niby chciałam córcie, tzn. chyba bardziej ludzie mnie nakręcili tak mi mówiąc, bo skoro mam już synka. I nawet na początku jak zobaczyłam siusiaka, tak mi się dziwnie zrobiło - wstyd mi się przyznać. Ale teraz cieszę się, że będzie synuś i jakoś w ogóle mi nie przeszkadza, że bedę sama w męskim gronie. Wręcz przeciwnie - teraz ja będę się kazała traktować jak księżniczka :-D
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt. :tak:

Szysza - gratuluję Córeczki. :tak:

A ja idę dzisiaj na 15, dzieć kopie, jestem pełna nadziei, że wszystko ok. :tak:
 
Do góry