reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Ja ide w poniedzialek na glukoze, mialam dzis ale nie wstalam ;-)
u nas niestety podaja "bez dodatkow"... czyli samiutki cukier bleeeee..... mam nadzieje ze nie zwymiotuje, bo jakby tak bylo, to dzien pozniej powtorka... i tak do skutku :-)

Kochana, ale sama mozesz sobie wziąć cytrynę i poprosić o dodanie jej :) na pewno się zgodzą a jest o niebo lepsze niż samo:)

Marzyłam o córeczce! Zmiana jest nie możliwa bo lekarz wyraźnie pokazał nam wargi sromowe Małej :) jutro wrzuce zdjęcia, sama zobaczysz :D

oj nie takie przypadki sie czytalo tutaj na BB, ze lekarz pokazal wargi sromowe a siurak wyszedł:-D

Gratuluję udanych wizyt. :tak:

Szysza - gratuluję Córeczki. :tak:

A ja idę dzisiaj na 15, dzieć kopie, jestem pełna nadziei, że wszystko ok. :tak:

zaciskam kciuki:)
 
Nie było mnie długo na tym wątku ale nadrobiłam.

Ciesze się, że Wszystkie jesteśmy nadal w dwupaczkach :)
Gratuluję udanych wizyt oraz poznania płci albo jej zmiany :)))

Trzymam kciuki za Lilijannę :)
 
Moja relacja z wizyty ;-)

- nadal dziewczynka
- waga 730g
- ruchliwa bestia
- miałam teraz połówkowe robione, wszelkie parametry cycuś glancuś
- Córcia podczas USG liczyła paluszki, zamykała piąstki i otwierała po kolei paluszki, żebyśmy mogli wszystkie również policzyć
yes2.gif

- termin porodu bez zmian - 13.09
- moja waga 2kg do przodu, ale to wiedziałam, bo sobie w tym miesiącu sporo pofolgowałam, w każdym razie i tak pochwalił mnie
yes2.gif

- mam fotki, ale to muszę dorwać się do skanera, więc uzupełnię później

Jestem szczęśliwa!
laugh.gif


No i oczywiście na wizycie nie mogło u nas zabraknąć żartów, rozmowa A. z dr:

A: To jakaś rada jak zrobić chłopaka?
Dr: Nie mam zielonego pojęcia, mam 3 córki.
A: Acha.
Dr: No nie pomogę.
A: Kochanie musimy koniecznie zmienić lekarza!
Wszyscy kwiczeli, a mi brzuch tak skakał, że dr nie mógł USG zrobić. :-D:-D:-D


Potem byliśmy u moich rodziców i wyszła taka rozmowa, że podobno płeć różna w przeciągu 5 lat to loteria, a najlepiej teraz zrobić przerwę 5 lat i dopiero to organizm w kobiecie coś tam się zmienia i zmienia się również płeć. Ktoś takie badanie gdzieś robił i jak mama zaczęła po swoich znajomych szukać "dowodów" to sporo ich znalazła. ;-) Zaczynając od siebie. :-p

Dziękuję za kciuki! :tak:
 
Liljana gratuluje wizyty! ten twoj M to niezly jajcarz :-D:-D:-D:-D:-D A co do tych 5 lat hmm... Moja Alicja ma 5 w sierpniu 6 a w brzuszku i tak nosze dziewczynke. Na to nie ma reguly :eek:
 
reklama
Do góry