reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Martusia jaa :) Ja mam jutro usg :) Może się dowiem co to za robaczek siedzi w środku i w końcu wybierzemy jakieś imię :) A wizyta jako taka w poniedziałek 14 maja :) Chodzę na nfz, więc nie mam usg wtedy co wizyty, tylko idę ze skierowaniem od lekarza do szpitala i tam robią badanie super starym aparatem, który nawet nie wypluwa z siebie zdjęć :/ Ale odbiję sobie jak pójdę na 4D :) Popatrzę na kolorowego bobasa :)
 
reklama
Loonka no to dla Ciebie tez &&& ja tez mialam usg w szpitalu na zdjeciu nic nie widac tylko otwory na oczy i buzke w czaszce, ja tam podczas tego usgprawie nic nie widzialam no ale lekarz stwierdzil ze raczej dziewczynka,napisz o swoich wizytach prywatna wiadomosc do pajkii to Cie dopisze do listy wizyt na pierwszej stronie w pierwszym poscie tego tematu
 
widze ze szysza tez powinna w tylek oberwac zglaszac Pajce wizyty bo nie bedziemy mialy jak kciukasow trzymac:p

Pajeczko nie mysl o tym lozysku skup sie na pozytywach wypoczywaj a na pewno wszystko bedzie dobrze nie obejrzysz sie a Malenstwo bedzie z Wami:*

Kasia ciesze sie ze wizyta oki ze Dzidzia zdrowa a Ty trzymaj sie diety i pozbadz szybko nadmiaru cukru;)no i milego zakuwania:*

demetrios ja tez sie ciesze ze z Twoim Malenstwem wszystko dobrze, aby lozysko sie podnioslo:*

doti mamy do siebie jakies 800 km w jedna strone to beda drogie kawki:-D

Merlin i szysza dajcie znac jak po wizytach

Ansure, martusia, Loonka &&&&& za jutrzejsze wizyty:*
 
AAAAAAA BĘDZIE SYNEK !!!!!! :D :D ;D !!!!! hihihi
Maluszek ma 450g i jest niesamowicie ruchliwy - dzięki czemu mamy niesamowita pamiątkę z nagraniem na płytce - ciągle się wiercił i pokazywał z każdej strony - nawet przekładał sobie nogę na nogę - zupełnie jak tatuś ;p
Kręgosłup, nereczki, oczka, rączki, nóżki, serduszko - wszystko w najlepszym porządku. Pan Doktor powiedział że dzidzia przykładnie zdrowa i wszystko jest w porządku także z płynami i macicą.
Tylko ta moja nerka niestety nadal mimo tego że jest ruchliwy uciska na nerkę i zatrzymuje w niej mocz :/ dziś mnie pobolewało trochę yhhh jutro idę do poleconego urologa może jakoś mnie poratuje - inaczej niż cewnik do końca ciąży...
Cieszę się że będzie synek - chciałam bardzo a i Tatuś mimo że chciał córę to był szczęśliwy - wiadomo najbardziej cieszymy się że dzidzia zdrowa, ja już trudno pocierpię z tą nerką byle synuś był zdrowy.
Teraz juz możemy szukać imienia :)
 
Merlin gratuluję!

Ja niestety dzisiaj nie poznałam płci na 100%, zostają mi słowa dr z ostatniej wizyty, że to "prawdopodobnie chłopak". Małe wierciło się przeokropnie, nie dało nic zobaczyć... Serducho bije poprawnie, wszystkie przepływy i narządy w porządku. Udało się zmierzyć kość udową co potwierdziło wiek ciąży. Szyjka długa, łożysko jak trza, moje wyniki również więc wszystko w najlepszym porządku :D

Za 2tyg idę na usg połówkowe więc mam nadzieje, że to już ostateczny termin poznania płci :)

Dziękuje za wszystkie kciukasy!


Trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry