reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Wy to kochane jesteście dzięki za wsparcie :) nasza wizyta dzis o 19:00 - jejku jejku jak tu wytrzymać cały dzień niepewności :p
Szysza - trzymam kciuki !
 
reklama
Merlin, szysza &&& &&&, piszcie prosze do pajkii kiedy macie wizyty na pw to bedzie Was dodawac do listy w pierwszym poscie tego watku
 
kciukasy za dzisiejsze wizyty

żeby zmienić lekarza musiałabym zmienić przychodnię a to już połowa ciąży i jakoś tak mi głupio iść teraz gdzie indziej :no: nie cierpie NFZ :wściekła/y:
najwyżej będę częściej chodzić do Medicoveru (mam ubezpieczenie z pracy) a babeczka tam jest sympatyczna przynajmniej :tak:
 
kciuki za dzisiaj!
z niecierpliwoscia czekam na wiesci!


stokrotka - to jak masz ubezp w medicoverze to dlaczego korzystasz z nfz?
 
Chejka dziewczyny, ja tylko na chwilkę wpadłam by napisać że byłam u lekarza i ogólnie wszystko jest ok, tylko niestety mam za wysoki cukier, zobaczymy czy dieta pomoże (o matko dieta!) a jak nie to będzie leczenie. Do mnie to się zawsze coś przyplącze, jak nie łożysko przodujące to cukrzyca. No nic, najważniejsze że dzieciaczek mnie kopie. A ze stresu byłam dziś na zakupach i nakupowałam smoczki, butelki, i znowu trochę ciuszków. Heh... buziaczki kochane, spadam wkuwać recepturę kosmetyczną bo w sobotę mam kolokwium.
 
Stokrotka, Joasia, Marta, Do_ti, Ryba i Krakowianka cieszę się, że z Waszymi maluszkami wszystko ok.

Fasolka i Pajka - leżakujcie grzecznie, trzymam kciuki aby wszystko u Was było dobrze i abyście dotrwały do 40 t w dwupaczkach :)

Merlin
- współczuje bólu, dobrze że sytuacja została opanowana :)

Za wizytujące dziś &&&&&&&&&&&&&&

Przepraszam, że nie dałam Wam znać co słychać po mojej poniedziałkowej wizycie, ale wczoraj miałam totalnie zakręcony dzień.
A więc wszystko u mnie ok. Miałam USG to po podglądałam trochę małego, który tak się ruszał, że ginka ledwo pomiary zrobiła. Waży już prawie pół kilo i rozwija się prawidłowo. Ja sporo przytyłam, więc lekarka zadowolona. Szyjkę mam ok, ale łożysko ponoć nisko i mam już zakaz przytulanek z mężem. Poza tym żadnych nowości. Następna wizyta 4 czerwiec.
 
Asiu zapisuje się na tą terapię przy kawci i ciachu :) od razu spalimy...

Pajka to nie czytaj głupot tylko leżakuj, spokój i relaks. Przytulam ;)

Kasia to super, że ok z dzidzią. Trzymaj dietę i bądź dzielna.

Demetrios to się cieszę, że z dzidzią wszystko ok ;)


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.
 
reklama
kasia no to &&& zeby cukier sie unormowal
demetrios no to dlugo Cie czeka bez przytulanek

ansure &&& kciuki za jutro

ktos jeszcze oprocz mnie i ansure ma jutro wizyte??
 
Ostatnia edycja:
Do góry