reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

Pajkaa- szuja i tyle! I po kiego grzyba nam jest ten nfz potrzebny, kiedy traktują nas tam jakby nic się nie należało. Płacisz składki,więc masz prawo skorzystać z PEŁNEJ opieki u ginekologa, a nie zapisywać się dwa razy na wizytę. Dobrze, że w ogóle nie każe się zapisać osobno na powiedzenie "Dzień dobry", wejście na samolot i usłyszenie " Do widzenia". Ja je*** . Wściekłam się. Polski nfz jest do niczego i zdania nie zmienie...
 
reklama
A ja dzwoniłam dzisiaj do mojego gina bo nadal pojawia sie ten brązowy sluz i kazał mi przyjś na badanie w czwartek lub piatek ale jutro mam dzwonić do rejestracji to dokladnie wyznaczą mi o której i którego dnia
 
gadalam z moim M i wracam prywatnie do mojej ginki... tam wizyta 30-40 minut+usg mam wizytę u niej akurat na nfz... ale u niej czeka sie na nfz 3-4 miesiace na wizyte...ide 10 kwietnia bo juz mialam od stycznia zapisaną wizyte...M sie wsciekl bo bardziej ten gin mnie zestresował...dupek... dziewczyny on nie jest na nfz on przyjmuje w prywatnej przychodni gdzie ja miesiecznie płace 120 zł...
 
WIZYTY


DZIEWCZYNA 4 kwietnia godz.12:00

KASIEQ
4 kwietnia godz. 16:00

JOASIA 5 kwietnia

DEMETRIOS 5 kwietnia godz. 16:15

MARTUSIA 5 kwietnia godz. 17:25

EWICZEK
5 kwietnia godz. 17:30

MAJA 6 kwietnia

RYBA92012 10 kwietnia

AXARAI 10 kwietnia godz.14:40

LENKAA 10 kwietnia

PAJKAA 10 kwietnia 11:15

JAŚMINUM 11 kwietnia

ALEBUR 11 kwietnia godz.18:00

GORGUNIA
12 kwietnia godz. 14:00

POLISIA 12 kwietnia

DO_IT 13 kwietnia

MISIACZEK 17 kwietnia godz.16:00

DZIEWCZYNA 18 kwietnia godz.12:30

PATRYSIA 18 kwietnia godz.15:00

STOKROTKA.AF 19 kwietnia godz. 10:45

BRYGITTE 20 kwietnia godz. 15:00

AXARAI
20 kwietnia

FASOLKA 23 kwietnia godz. 9:00

ZAANETKAA 24 kwietnia godz.18:40

KASIACZEK
25 kwietnia godz.8:20

AXARAI 27 kwietnia badania połówkowe

BABYDOLL 27 kwietnia godz. 11:00

MALUSZEK
30 kwietnia godz. 15:00

KASIEQ 8 maj godz. 11:05 badania połówkowe

MAJA 2 maj badania połówkowe
 
Pajkaa - współczuję, dupek nie lekarz, na NFZ słyszałam nieraz różne cyrki no ale prywatnie, płacisz kasę i taka olewka?? masakra brak słów. Trzymaj się, pójdziesz do swojej ginki i wszystko będzie oki, tulam :tak:
 
Się płaci, się wymaga widać nie zawsze:szok: Szkoda czasu na takiego chama. Jak już masz kasę dawać to lepiej wybrać milszego lekarza co ci nerwów nie naszarpie, wszystko pokarze i wyjaśni.
 
Biedna nasza Pajka:( ale fajnie,ze 10 idziesz do innego gina. Ja po utraconej ciąży i pobycie w szpitalu wyrobilam sobie zdanie na NFZ!! nigdy juz nie pojde do lekarza na NFZ napewno nie w ciazy i nie w mojej miejscowosci... szkoda slow.
Zgadzam sie w 100% co napisala Gorgusia!!!!!!!
 
Pajkaa współczucia :( No my też dlatego chodzimy prywatnie, wszystko jest tak jak chcemy.

A moja wizyta super. Maleństwo rośnie książkowo, ja zdrowa, ono zdrowe a właściwie Ona bo dowiedzieliśmy się, że będzie Córeczka :))))) Dzięki za wszystkie kciukasy!
 
reklama
maybebaby gratki córeczki!!!! suoer ze zdrowe obie jestescie!!!
Pajka moj emek mowi to samo ze woli wydac kupe kasy i miec szczesliwa ciezarowke niz zamartwiajaca sie i panikujaca ,no i dlatego co 3tyg chodzimy na prywatne wizyty u lekarza ktory jest spoko i fajni ewszystko tlumaczy:)
 
Do góry