reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniówki u lekarza.

reklama
Hej dziewczyny, dzięki za wszystkie kciukasy :) Moja jutrzejsza wizyta dopiero na 19.20 a jeszcze mam jutro sporo pracy więc gdybym napisała co u maleństwa dopiero w środę rano nie gniewajcie się :) Choć postaram się napisać coś jeszcze wieczorkiem :) A teraz lecę spać :)
 
Jasminum takie to już z nas martwiące się mamuśki. Ja też nadal nie czuję ruchów, a za każdym razem na usg wierci się bobasek i kręci i podobno taaaaki duży będzie :)

Kasieq mam nadzieję, że już zmieniłaś lekarza taka kwota uuuuu... Nie wiem czy wybrałabym się do niego na 1 wizytę ;) Ale czego się nie robi dla dzidziusia :D. Pozdrowienia dla Twojej rybki :)

Krakowianka witaj wśród nas. ten Twój lekarz to jakiś guru jak w oczach widzi płeć dziecka - niezły ma rentgen w oczach :D

Pajkaa to ja proszę o zielony :)))))))))))))
a może listę podawać tylko miesiącami???
np. od 25 kwietnia dopiero majowe wizyty?!

Babydoll gratuluję udanej wizyty, cieszę się, że wszystko ok

ostatnie dni fajnie przesypiałam w nocy i myślałam, że problem bezsenności już mnie opuścił, a tu znów mała niespodzianka :baffled: od 1:00 do 4:00 nocny marek :wściekła/y:
a teraz już sobię nie pośpię, bo faceci z gazowni mają przyjść
 
Ja już po wizycie, kolejne 2 kg do przodu...:shocked2: Wczoraj lekarz stwierdził (oczywiście "po oczach"), że jednak dziewczynka będzie, już nie mam do niego siły :p Jak na razie wszystko oki z dzidziusiem, mnie co prawda męczą okropnie bóle lędźwiowe, czasem nie sposób chodzić/siedzieć, no ale cóż, nie ma na to rady, ja dość "duża" jestem i to przez to mogę mieć problemy.
Za 3 tyg. mam się zgłosić na genetyczne USG II trymestru do Volumedu, dr powiedział, że wtedy jest szansa na stwierdzenie płci:-D Poza tym jak zwykle, za 3 tyg. kolejna wizyta u gina i do wykonania badania, grrr, jak ja tego nie lubię...
 
reklama
Juz jestem po:-):-):-):-)ale super bylo widac dzidziuska. no i siusiaka miedzy nogami widac nie bylo. Tesciowie zachwyceni, rodzice troszke rozczarowani ( po cichu liczyli na wnuka:sorry2:)Niby to 60% na 40% ale po tym usg raczej nie wyglada jakby to sie mialo zmienic. Wszystko wporzadku, gorna warga i skora na kregoslupie tak jak trzeba, reszta poki co tez. Teraz trzymam kciuki za resztte babeczek&&&&&&&&&&&
 
Do góry