reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Monia.nsc zawsze można wziąć dwa komplety cieplejszy i cieńszy. Ewentualnie przygotuj w woreczku w domu żeby tato mógł dowieźć ;)
 
reklama
Minia czemu masz pessar ? Ja tez mam pessar i leżę ale mogę się trochę poruszać po mieszkaniu.
W 27 tyg. Okazało się, że szyjka mi sie skróciła do 1 cm. Wylądowałam w szpitalu, dostałam sterydy na rozwój płuc malutkiej i pessar. Też poruszam się trochę po domu toaleta czy kuchnia, ale większość czasu leżę. A jak było u Ciebie?
 
Ojej dziewczyny nie dochodziły mi powiadmomienia :( nie wazyla mi jej ponieważ nie dało rady . A cesarke w ostatnim momencie decydują . Dziecko może się niby odwrócić pod koniec ciazy prawdopodobnie są takie przypadki :)
 
Ja też po wizycie mała dobrze dalej ułożenie miednicowe podłużne i mamy czas do 36 tygodnia a potem do szpitala na wszelki wypadek żeby nie zaczęła się nagle akcja porodowa i żebym nie przyjechała z urodzonymi nóżkami bo poród przy tym ułożeniu zależy od wielu czynników. Pozdrawiam wszystkie:)
Amcia8232 super że u Ciebie też wszystko ok
 
reklama
Do góry