reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Cześć Kamusia1988, witamy w naszym wrześniowym gronie!
Podobnie jak dziewczyny sądzę że nie musisz się martwić. Moje maleństwo też jest dość aktywne,bardzo lubi się kręcić gdy siedze,rankiem i wieczorem.Ale w sumie to takie fajne mieć świadomość że mały mieszkaniec naszego brzuszka jest ruchliwy:-)
Znasz już może płeć?
 
reklama
Hej dziewczyny trochę mi lepiej czytając wasze posty Na badaniach i wizytach przeważnie dzidzia jest do góry nogami a uderzenia czuje cały czas na dole brzucha. Dzis od rana mam powtórkę z rozrywki dzidziuś daje o sobie znać o rana. Dodam ze mam prace siedząca i możliwe ze przez to cześciej często czuje ruchy dosłownie co chwile ;)
Maruda202 na 95% ma być synek ;) pierwsza mamy córcię wiec to miła dla nas niespodzianka. Pozdrawiam
 
Ja to samo ;) W dole brzucha czuję ruchy :) Są dni kiedy mało się rusza a czasami przypomina o sobie cały czas :) Gratulację chłopaka ! Ja już się nie mogę doczekać aż dowiem się czy córka czy syn ;)
 
Ja to samo ;) W dole brzucha czuję ruchy :) Są dni kiedy mało się rusza a czasami przypomina o sobie cały czas :) Gratulację chłopaka ! Ja już się nie mogę doczekać aż dowiem się czy córka czy syn ;)

U mnie to samo - głównie ruchy w dole brzucha, i najwięcej wieczorem :)
 
Arica - Masz ten sam termin chyba ;) Czy masz może takie częste twardnienie podbrzusza ?
Bo ja od 2 dni tak i trochę się tym niepokoję. To moja pierwsza ciąża i nie mam jak porównać.
 
Mi w poprzedniej ciąży mocno i często napinal się brzuch, miałam też skorcze łydek. Brałam nospe i magnez, ale trzeba to skonsultować z lekarzem. Ciąża była od początku zagrożona. Teraz zaczynają się u mnie pojedyncze skorcze, zwłaszcza w nocy lub po większym wysiłku i mam brać aspargin.
Pojedyncze skorcze na tym etapie ciąży to już chyba nic dziwnego, oczywiście jeśli nie ma dodatkowych objawów.
 
No właśnie oprócz tego - nie ma . Właśnie ja mam mieszkanie na 3 piętrze bez windy i po każdym wejściu/zejściu napina mi się brzuch. Od początku ciąży wyniki mam dobre i żadnych suplementów (oprócz kwasu foliowego) nie biorę . Za 2 dni mam USG więc dopytam się czy mam coś brać i czy na pewno wszystko dobrze jest.
 
W takim razie to raczej nic niepokojącego, ale na wszelki wypadek zapytaj o to napinanie się i o magnez lub jakiś zestaw witamin.
 
reklama
Do góry