reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

reklama
2 córy to też fajnie. Ja też sobie po cichu marzyłam o córce, ale będzie synek. Też dobrze, grunt, żeby był zdrowy. A może w drugiej turze się uda dziewczynka :D
Za to mąż dumny jak paw :D
 
Ja chciałam synka a jak się okazało, że jest wymarzony synek to trochę mi się smutno zrobiło, że jednak nie cora [emoji14]tzw. 10 wiatrów w d.....[emoji12][emoji14][emoji12][emoji14][emoji12][emoji14]
 
Ja mam córcię i cos czuje ze druga tez bedzie córcia..... zobaczymy. Mąż oczywiscie chciałby syna....


Dziewczyny, nie obrażajcie się i nie dziwcie ze jest grupa zamknieta. Powstaała po to zeby osoby postronne nie podcyztywały tego co piszemy. Wydaje mi sie ze nie bedzie problemu zeby kogos do grupy dopisac o ile dluzszy czas bedzie sie na otwartym wątku udzielał. Niestety jest duzo osob ktore albo tylko czytaja (nie wiem po co) .....

Postaram sie tu na otwartym tez co nieco pisac. Poki co trzymajcie kicuki bo dzis wizyta ;)
 
Ja tez piszę od czasu do czasu jak mam potrzebe,ale jestem wrzesniowką i dziwi mnie ten podzial na zamknięty i otwarty.Moze byłoby inaczej gdyby na zamkniętym wątku pisano o rzaczach o ktorych naprawdę nie wypada na otwartym lub jest to bardzo intymna sprawa,a tu widzę ,ze otwarty wątek praktycznie umarł i wszystkie dziewczyny odizolowały się i stworzyły zamknętą grupę. Inne miesiące nie robią takich rzeczy.
To tak jakbyście zamknęły się na nowe wrzesniowki,które dochodzą do grupy.
Wydaje mi się ,ze forum ogólne powinno być jawne.Az odechciewa się tu zaglądać,inne grupy są bardziej otwarte.

Ja jutro równiez mam wizytę a najgorsze ,ze pomyliłam dni i nie zrobiłam wynikow krwi ,teraz nie wiem czy jak jutro rano zrobie to do 14 beda gotowe masakra.
 
Ja tez piszę od czasu do czasu jak mam potrzebe,ale jestem wrzesniowką i dziwi mnie ten podzial na zamknięty i otwarty.Moze byłoby inaczej gdyby na zamkniętym wątku pisano o rzaczach o ktorych naprawdę nie wypada na otwartym lub jest to bardzo intymna sprawa,a tu widzę ,ze otwarty wątek praktycznie umarł i wszystkie dziewczyny odizolowały się i stworzyły zamknętą grupę. Inne miesiące nie robią takich rzeczy.
To tak jakbyście zamknęły się na nowe wrzesniowki,które dochodzą do grupy.
Wydaje mi się ,ze forum ogólne powinno być jawne.Az odechciewa się tu zaglądać,inne grupy są bardziej otwarte.

Ja jutro równiez mam wizytę a najgorsze ,ze pomyliłam dni i nie zrobiłam wynikow krwi ,teraz nie wiem czy jak jutro rano zrobie to do 14 beda gotowe masakra.

Jak chcà sie izolowac to droga wolna , dla mnie to bez sensu - po te jest to forum zeby podczytywać odczytywać i zaglądać , a nie . Porażka .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie po usg. Długo mi pani doktor jeździła po tym brzuchu aż się zaczęłam niepokoić ze coś nie tak. I w gruncie rzeczy nie wiem jakie długie. Nie lubię badań na kase chorych. Dowiedziałam się raptem ze wszystko ok i ze raczej dziewczynka bo jajek nie widzi [emoji38]mąż szczesliwy

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry