reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
Ja Dzisiaj normalnie nie funkcjonuje. Spalam 4 godziny. Później niby wszystko ok. Po południu zrobiło mi się słabo, dostałam biegunki. Brało na wymioty. Mam już dosyć dziewczyny. Kocham mojego szkraba ale jest coraz gorzej.
Ja też już mam wszystko przygotowane do szpitala i ogólnie kupione.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rielle jeszcze trochę musimy się pomeczyc :) Ale potem dzieci nam to wynagrodza :) ja też już wszystko kupione i torba spakowana tylko jeszcze malowanie nas czeka ale to narzeczony pomaluje a ja będę prala i układała w szafach :) Ale to jak już mówiłam pod koniec sierpnia /na początku września :)

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pilaga93 a co masz z ciuszków dla maluszka spakowane bo ja jeszcze nie wiem co zabrać
Tak to mam podobnie tylko bez wkladek u mnie nigdy nie były potrzebne
 
reklama
Do góry