reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
A ja jestem w34 i mam dziwne bóle od wczoraj miesiaczkowe oraz lekkie skurcze mam nadzieję że to te przepowiadajace bo martwię się jeszcze o moja kruszynke trochę to za wcześnie
 
ehh ja to juz mam dosyć. Mam nadzieję, ze w nastepny weekend urodzę. Bezsenność, zaparcia, kłucie w kroczu, skurcze w pachwinach, twardnienie brzucha, maly naciska juz w dół ale szyjka jeszcze sie ksztaltuje.... a teraz 3 w nocy a ja jem platki czekoladowe na mleku...

Mam to samo, oprócz nocnego jedzenia ;) Brzuch mi staje, twardnieje, dziecko uciska, kłuje mnie w kroczu, jak się małą czasem zacznie rozpychać, to mam wrażenie, że mi brzuch zaraz popęka ;/ W nocy nie mogę znaleźć sobie dobrej pozycji, na lewym boku źle, na prawym też... Ech, jeszcze 4 tygodnie...

Torbę do szpitala macie spakowaną? Wszystko przygotowane? Ja w proszku... Dopiero pranie robię, ciuszki i kocyki piorę, wczoraj odwiedziłam aptekę, a w domu nie mamy jeszcze nic - wózek, fotelik, łóżeczko i materac mamy dostać, do kupienia zostaje wanienka, przewijak i kosmetyki. Mam nadzieję, że nie urodzę przed terminem i zdążymy ze wszystkim.
Podzielcie się info jaki macie fotelik, co prawda mamy dostać, ale ponieważ nie będziemy mieć w wózku gondoli, to zastanawiam się, czy sobie nie kupimy nowego Cybexa Cloud Q który się rozkłada do pozycji leżącej. Któraś może go ma albo coś o nim słyszała?
W zamian dzielę się info na temat wanienek i innych rzeczy do kąpieli: Link do: #3 Wyprawka dla noworodka. Kąpiel. - OpinieMamy.pl :)
 
Ostatnia edycja:
Ej dziewczyny :/ lezalam na lewym boku i wydaje mi się ze Lena była też po lewej stronie moich żeber jak chciałam się o obrucic btzruch zrobił się twardy tak jakby ciągnęło mnie w dół nie mogłam za bardzo oddychać a gdy lena się trochę posunela na prawa stronę bol ustal potem musiałam się trochę pomeczyc żeby wstać i bulu już brak . Też tak mialyscie? [emoji53]martwię się

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
arica ja juz gotowa od dwoch tygodni bo sama ze starszakiem jestem w tej chwili i musze byc gotowa w razie co.
Ja mam wózek Tako Jumper X 2w1 po starszym synu. W komisie kupilam fotelik Maxi Cosi Carbiofix. Łóżeczko i materac mamy. Polecam materac pianka kokos gryka. Tylko koniecznie podklad na niego bo jak maly przemoczy to lipa. Te zwykle piankowe to szajs.
Przewijak taki co mozna na lozeczku montowac. A wanienka to zwykla bez bajerów za 20zl, tylko kupie jeszcze taki specjalny lezaczek czy gabke do niej. Przydatne w pierwszych 3 miesiacach, bo bez tego trzeba miec dopracowana technike trzymania dzieciaczka podczas kapieli. Jedna reka stabilnie utrzymywac ramiona plecki i glowke a druga kapac to moze byc wyzwanie

W walizce do szpitala mam:
- ciuszki dla mlodego
- 2koszule do karmienia, stanik do karmienia
- wkladki laktacyjne
- recznik dla siebie i dziecka
- pare pieluch tetrowych
- podklady i majtki jednorazowe
- kocyk
- szlafrok
- kapcie i klapki pod prysznic
- akcesoria kosmetyczne dla siebie
- dla niunia - krem pielegnacyjny, chusteczki, pampersy, sudocrem, octenisept, sol fizjologiczna
- laktator, butelka, smoczek
- nakladki na sutki
 
Ostatnia edycja:
amcia8232 moj tez tak sie uklada i jak sie przekrece to musze go zmusic do zmiany pozycji bo czasem rzeczywiscie na drugim boku jest nieprzyjemny ucisk
 
reklama
Do góry