reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
dziewczyny u mnie cyrk na kółkach... bylam na wizycie. Pobrał mi wymaz do gbs, zbadał. Mówi, że wszystko jest juz bardzo nisko, ale szyjka jeszcze zamknieta i trzyma. Zrobil usg. O dziwo dzisiaj wyszlo, ze maly wazy 2890g gdzie dwa tygodnie temu bylo 3200g. wkoncu usg ma dokładnosc +/- 500g.. no ale ok. Chce mi zrobic ktg no, ale w przychodni nie ma aparatu od 3tyg a ja czuje te przepowiadajace. Kazal mi jechac 15km zeby zrobic ktg. Pojechalam tam lekarz skonczyl przyjmowac 15min wczesniej a do tego musialabym placic. Wrocilam dopadlam swojego gina i mowie jaka sytuacja. To mowi zebym pojechala 30km tam co ma prywatny gabinet to mi zrobia :/ wiecie co to ja sobie poodpoczywam w domku i poobserwuje, bo juz wiem co i jak wiec nie panikuję.
No masakra jakas
 
troche głupio mi o tym pisać, ale to moja pierwsza ciąza i nie mam sie kogo poradzic. z mężem nie kochamy sie dobry tydzien, a przy oddawaniu moczu wylecialo mi cos jakby sperma, czy moze byc to czop sluzowy? moj lekarz skonczyl juz prace na dzisiaj i nie odbiera telefonu.
 
Może to być czop , choć z tego co pamiętam u mnie był on podciągnięty krwią. Ale w tej ciąży już dwa razy zdażyło mi się coś takiego białawego dużego więc to chyba normalne
 
Ja co prawda nie mam doświadczenia ale czytałam i lekarka mówiła że czop to raczej jest podbarwiony krwią.Może to poprostu większa ilość śluzu,jak nic prócz tego się nie dzieje to ja bym się nie martwiła.
 
reklama
Do góry