reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

Możliwe :) Smaruj się jakimś specyfikiem na rozstępy i miejmy nadzieję że ciebie to ominie :) A no i oczywiście na piersiach też mam fioletowe nitki. Więc będę miała pamiątkę ;)
 
reklama
Aniaczarnula ja śpię dłużej ale zasypiam o 2 czasem 3 wstaje po 5 siedzę nieraz do 7 biorę euthyrox i jeszcze śpię do 9 a wszystko przez cieśn nadgarstka
 
dziewczyny u mnie cyrk na kółkach... bylam na wizycie. Pobrał mi wymaz do gbs, zbadał. Mówi, że wszystko jest juz bardzo nisko, ale szyjka jeszcze zamknieta i trzyma. Zrobil usg. O dziwo dzisiaj wyszlo, ze maly wazy 2890g gdzie dwa tygodnie temu bylo 3200g. wkoncu usg ma dokładnosc +/- 500g.. no ale ok. Chce mi zrobic ktg no, ale w przychodni nie ma aparatu od 3tyg a ja czuje te przepowiadajace. Kazal mi jechac 15km zeby zrobic ktg. Pojechalam tam lekarz skonczyl przyjmowac 15min wczesniej a do tego musialabym placic. Wrocilam dopadlam swojego gina i mowie jaka sytuacja. To mowi zebym pojechala 30km tam co ma prywatny gabinet to mi zrobia :/ wiecie co to ja sobie poodpoczywam w domku i poobserwuje, bo juz wiem co i jak wiec nie panikuję.
 
ja mam rozstepy wszedzie po 1 ciazy - uda, posladki, brzuch, cycki, nawet kolana i jeden dlugi na plecach na wysokosci stanika. Ale uroslam wtedy sporo i zaczelam dbac o skore dopiero jak zaczely sie pojawiac
 
Pilaga93 sama widzisz jak to jest z tym usg ale co tam waga najważniejsze by dzieciaczki były zdrowe



Dziewczyny a kto nie ma rozstępow ale powiem wam że one z czasem jaśniejsze i stają się mało widoczne
 
Cześć dziewczyny[emoji5] czy wasz ginekolog przy usg mówił wam ile ważą wasze Maleństwa? Dziś zaczynam 36 tc i wczoraj byłam na wizycie, spytalam ile mały waży, a on że nie wie i powiedział mi tylko wagę książkowa ile powinien ważyć [emoji52]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
mi powiedział na usg pomiarowym w 35 tygodniu, ale musialam isc prywatnie do lekarza, bo poprzedni lekarz nie mowil mi nic o wynikach, badaniach i nie odpowiadal na pytania...
 
reklama
Do góry