reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

Witaj Karoli masz piekny awatar ;)

Mam ostatnio faze na folkowe wzory.
Dzień dobry

Dzieki

Wizyta u dentysty zaliczona..ząbek zrobiony...dwie stówki wyrwane no ale przynajmniej nic mnie teraz nie będzie boleć :tak: a na wizytę kontrolną mam się pokazać tak na przełomie maja a czerwca :tak:

Karoli4 witaj :-) :) ja też zostanę mamą po raz trzeci:wink:
Anik jak się czujesz?:confused:

Sporo nas potrójnych mam sie robi
Jestem jestem ale ogarnąć te wszystkie wątki to czasami trudne :) Powiadomienia nie nadąrzają mi przychodzić.

Znowu ci suwak zwariował. Może spróbuj go skasować i zrobić od początku?

Czechow nie zwariował tylko niezmieniany od drugiej połowy 2013 roku
 
reklama
Trojka dzieci to fajna sprawa:) ja juz tyle raczej nie bede miec, szkoda w sumie


ckai3e3knlg02eze.png
 
Do 40tki chyba?;) ale Ty juz jedno masz;) a ja bym musiala trojke ogarnac w 5 lat... nie mowiac o tym, ze ojciec moich dzieci mialby juz 60;)


ckai3e3knlg02eze.png
 
Hess ciekawy pomysł z tym goździkiem jak trzeba będzie to wypróbuję :tak:
gabeee ja to trzecie dzieciątko chciałam urodzić jeszcze przed 30-stymi urodzinami ale się nie wyrobiłam :rofl2:
KasiaRo zawsze możesz sobie zrobić dzieci rok po roku :rolleyes:
 
reklama
Do góry