reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
A słyszałyście juz serduszko swojego dzidziusia? Ja dopiero wizytę mam 1 lutego i nie mogę się doczekać.
 
Acgug - ja nie słyszałam, lekarka powiedziała, że to szkodliwe i w tak wczesnej ciąży się nie słucha, dopiero później, ale nie wiem kiedy dokładnie.
 
Hej Dziewczyny! Ale piszecie :) Trudno za Wami zadąrzyć :)

Bulkaasia bardzo, bardzo mi przykro. Nie wiem co powiedzieć. Tulę Cię mocno :* bądź silna :*

Ja jestem już po drugiej wizycie u gin. Nie robiła teraz usg, żeby nie męczyć Maluszka :) ale mam wszystkie wyniki badań i są jak najbardziej ok. Trochę się przestraszyłam toksoplazmozy, bo wyszła jakaś obecność, ale gin mi wytłumaczyła, że chodzi o to że kiedyś przechodziłam toksoplazmoze, ale organizm wytworzył przeciwciała i na chwilę obecną już jest wynik ujemny :) ale szczerze mówiąc było wysokie stężenie bo ok 350 jednostek wiec za trzy tygodnie powtórzę badanie :)

Ogólnie mam fajną ginekolog i to na NFZ więc super :)

Dziewczyny czy Wy w poprzednich ciążach wybierałyście się na USG genetyczne między 11 a 12 tygodniem??

Pozdrawiam Was gorąco
 
Ostatnia edycja:
Acgug - ja nie słyszałam, lekarka powiedziała, że to szkodliwe i w tak wczesnej ciąży się nie słucha, dopiero później, ale nie wiem kiedy dokładnie.
A czemu szkodliwe? tzn co miałoby być szkodliwe?

Molly_88 to jak gin mówi, że jest ok to na pewno jest ok ;)

Ja rano znowu zrobie test bo okresu dalej brak.. Mam nadzieję, że wyjdzie pozytywny :)
 
Hej Dziewczyny! Ale piszecie :) Trudno za Wami zadąrzyć :)

Bulkaasia bardzo, bardzo mi przykro. Nie wiem co powiedzieć. Tulę Cię mocno :* bądź silna :*

Ja jestem już po drugiej wizycie u gin. Nie robiła teraz usg, żeby nie męczyć Maluszka :) ale mam wszystkie wyniki badań i są jak najbardziej ok. Trochę się przestraszyłam toksoplazmozy, bo wyszła jakaś obecność, ale gin mi wytłumaczyła, że chodzi o to że kiedyś przechodziłam toksoplazmoze, ale organizm wytworzył przeciwciała i nachwilę obecną już jest wynik ujemny :) ale szczerze mówiąc było wysokie stężenie bo ok 350 jednostek wiec za trzy tygodnie powtórzę badanie :)

Ogólnie mam fajną ginekolog i to NFZ więc super :)

Dziewczyny czy Wy w poprzednich ciążach wybierałyście się na USG genetyczne między 11 a 12 tygodniem??

Pozdrawiam Was gorąco

Nie robiłam tego USG
Teraz na pewno będę musiała toxo zrobić, bo we wrześniu mąż przyniósł małą kotkę do domu
 
reklama
Molly_88, a to o jakies specjalne badanie chodzi? Mi przy synku gin.za kazdym razem przepływy sprawdzał (wlasnie na niebiesko i czerwono to bylo pokazane).

Ja dostalam przed chwilą jednorazowego plamienia podczas wizyty w toalecie i wysilku związanego z zaparciem. Wczesniej mialam brazowe plamienie w terminie @ a teraz pojawilo się troszeńkę czerwonej krwi. Niepokoję się. Wizyta w pt.rano. mam nadzieję, ze to tylko jakies naczynko pękło.
 
Do góry