reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
Dzień dobry :-)

Hess zasnęłam myśląc o Tobie. Bo już nie dałam rady odpisać. Czekam Cię poważna decyzja. Ja bym się nie zdecydowała. Nie dość że to tylko statystyki, to jeszcze jakieś niebezpieczeństwo istnieje. Może drugie usg powinno Cię uspokoić, o ile dobrze pamiętam coś było nie tak z kością nosowa tak? Może niech lekarz jeszcze raz dokładnie obejrzy malucha. Trzymam kciuki za Ciebie i za maleństwo.

Sreberko czekasz juz na wizytę??

Dziewczyny piękne rękodzieła :-) można sprzedać. Ja chyba jestem zbyt leniwa, w liceum wygrałam konkurs na najpiękniejszą kartę bożonarodzeniowa, ale jakoś brak mi czasu. Szyć podobno w ciąży nie można, a chętnie nauczyła bym się od mamy wyszywania metodą krzyzykową;-)

Kasia trzymam kciuki za cukier :-)

Molly gratuluję! widzisz Kochana wszystko dobrze się skończyło :-) a maluszek tez pewnie zestresowany. Gdzieś czytałam, że dziecko ssie kciuka jak mama jest smutna albo zdenerwowana. - to chyba zamiennik papierosa :-D

Jane to gratulacje dla Was ;-)za rok okręgle 15 lat. Życzę wytrwałości i miłości żeby was ogrzewala :-)

Tosia pociesz się efektem końcowym :-D

Dziewczyny wyluzujcie, ja wizytę miałam 28 lutego chyba a następna mam 01.04;-)

Kornela dostał synek naklejkę dzielonego pacjenta?? uważaj na siebie przy myciu okien, a najlepiej nie ryzykuj. Słyszałam że jak się ręce trzyma w górze to dziecku się pępowina zawiązuje wokół szyji.

Czy Was też boli głowa gdy się obudzicie? Wstaje i idę po bułeczki :-D
 
Witajcie! Ja dziś sobie pospałam do 9.30 :D Pewnie dlatego, że raz obudziłam się w nocy bo mnie bolało z boku, tak w okolicy nerek. A drugą pobudkę miałam po 5 jak mąż do pracy wstawał.

Witajcie z rana :)
Ja też już nie śpię. Mały w przedszkolu, mąż w pracy a ja sobie usiadłam i jakieś tam "trudne sprawy" oglądanę ;)
Aleeee...
Pranie już nastawione, a tak za godzinę jak dojdę do siebie mam zamiar ogarnąć porządnie całą chatę ;) (a mam tego trochę, 120m2 :o )
Będę robiła powoli i z przerwami ;)
Aaaaa... I jakoś dzisiaj się super czuje! Pewnie pogoda bo mamy ślicznie! Słonko i dzisiaj ma być cieplutko!

Idę coś zjeść bo brzusio się dopomina ;)

Ja mam do wysprzątania 150m2 :D Ale przyznam się, że pomaga mi mama i mąż pod warunkiem, że nie jest w pracy.

Myjesz też okna? Ja się zastanawiam kiedy umyć... Kiedy te takie 'prawdziwe' porządki wiosenne zrobić..

Ja też myję okna bo jestem wielka dzida i nie potrzebuję do tego drabinki :D Ale firanek mi nie dają dotknąć, chyba że chodzi o pranie i prasowanie.
Witajcie.
Też mam podobny plan na dziś :) Pranie już wstawione. Teraz mam zamiar ogarnąć całą chatę - jak zjem śniadanko. Ja chyba będę musiała umyć okna, ale jeszcze nie dziś....
Byłam dziś z rana w Biedronce - nic nie kupiłam - te kocyki jakoś do mnie nie przemówiły, strasznie cieniutkie.

Ja dopiero się wybieram do Biedronki ale jak tak mówisz to pewnie nic nie kupię.

Idę się ogarnąć i jadę do tej Biedrony obejrzeć kocyki i kupić produkty na obiad. Miłego dnia Wam życzę :)
 
Dziewczyny was też tak bolą i rwa piersi? Mnie od dwóch dni strasznie zwłaszcza jedna pierś rwie aż boli..chyba udrazniaja się kanaliki ale w pierwszej ciąży tak nie
Bolą ale nie jak na początku. Teraz za to sutki mnie swedza. Mąż się ze mnie śmieje jak chodzę i się drapie.
 
Hej:) Ja też żadnych Wit nie dostslam i nie biorę. Ja żadnych wiekszych porządków nie planuje bo i tak zmieniamy mieszkanie wiec wtedy trzeba będzie i tak wszystko sprzatnac po sobie:) Do tego święta cale u rodziny wiec nic przygotowywac nie muszę a nikt mnoe nie odwiedzi przez święta bo my rodzinę mamy 200km dalej i tutaj jesteśmy sami:) Co do dekoracji świątecznych to odkąd się wyprowadxilam na studia z rodzinnego domu to u siebie tego nie praktykujemy. Jakos wychodzę z założenia że swieta i dekoracje są pod dzieci robione a my ich nie mielismy wiec po co:) W ogóle ja taka oderwana od rzeczywistosci codziennej jestem od wielu lat:) Żyjemy jak chcemy skupiajac sie na pracy i podróżach bez żadnych zobowiązań i teraz ze wxgledu na dziecko będziemy musieli sie jakos zorganizować:) Az sobie tego nie wyobrażam :/A co do mycia okien to prawda że nie mozna trzymac rak w górę bo to mocno nspina brzuch. Także pilnujcie się i oszczedzajcie dziewczyny:)
Gratuluję wszystkim pomyslnych wizyt w tym tygodniu i życzę milego dnia:)
 
Ja mam dosłownie takie rwace prądy bardzo nieprzyjemne a co do swędzenia to strasznie mnie blizna po cc swedzi i to czasami bardzo..
 
JaK myje okna to stoję na drabinie żeby nie podnosić rąk do góry. Tak samo z wieszanie firanek. Ja niestety nie mam nikogo zeby mi mógł pomóc. Wszystko sama musze zrobić.
Podobno takie podnoszenie rąk do góry może spowodować oklejanie łożyska.

O kurczę to na mnie mama krzyczała, że z drabiny spadne, a ja że przecież nigdy nie używam bo sięgam a wy mnie uświadomiłyście, że rąk nie wolno podnosić :szok: Mam szeroką pufkę będę chyba na nią wchodzić i myć.
 
reklama
O kurczę to na mnie mama krzyczała, że z drabiny spadne, a ja że przecież nigdy nie używam bo sięgam a wy mnie uświadomiłyście, że rąk nie wolno podnosić :szok: Mam szeroką pufkę będę chyba na nią wchodzić i myć.
No lepiej rzeczywiście nie podnosić tych rąk. Mi powiedziała o tym koleżanka, która pochwaliła się lekarzowi, że okna mylą to tak ją opier.... ze masakra.
 
Do góry