reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześnióweczki

trzymam kciuki w takim razie!! Pierwszy dzidziuś będzie?
2 synek skończył w styczniu 3 latka,
zobaczymy co będzie dopiero w tym miesiącu postanowimy ze chcemy 2 dziecko i nie spodziewałam się ze to może byc tak szybko
z kalendarzy ciąży wychodzi mi termin na 1 października a ost miesiączkę miałam 24 grudnia
obym sie tylko nie rozczarowała

jak będę miała powiedzenie od gin to przeniosę się do mam październikowych, których wątku jeszcze nie ma :)

gratulacje wszytkim mamom i powodzenia :)
 
reklama
Ja mam synka 10 miesięcy ;) Zostań z nami ;) Przecież od terminu jeszcze dwa tygodnie w jedną lub drugą stronę mogą być :D
 
Ja mam synka 10 miesięcy ;) Zostań z nami ;) Przecież od terminu jeszcze dwa tygodnie w jedną lub drugą stronę mogą być :D[/QUOT

w przedniej ciąży miałam termin na 17 stycznia i tak jak już pod koniec ciąży "zazdrościłam" tym co maja na początku miesiąca ze już maja dzieciątka wiec teraz jak mam być okazję być "pierwsza" to wole być październikowa :p
 
i mieliśmy fajne forum bo tylko zalogowane osoby mogły czytać posty nie wiecie czy na tym portalu jest tez możliwość założenia takiego wątku "prywatnego" ?
 
madziorek30 no cóż, ja miałam termin na 25.04 i też zazdrościłam koleżankom z terminem na początek kwietnia, jeszcze zanim się zaczęłyśmy rozpakowywać. I co się okazało? Urodziłam 17.03 jako pierwsza :D :D :D
 
U mnie to będzie 5 tydz i 2 dzień także na pewno serduszka nie będzie jeszcze widać. A u Ciebie który to tydzień? Ja nie dowiedzą ciągle, że jestem w ciąży. Z pierwszym dzieckiem czułam się zupełnie inaczej.
Wedlug kalendarzyka w necie 6 . Ale nie wiem dojladnie jutro sie dowiem.
 
Ciesze sie ze to juz jutro a zaraz troche sie boje, ale to chyba normalne ostatni okres mialam 9 grudnia .
Objawy mam straszny ale naprawde straszny bol piersi duzo zyl czasem pobolewa mnie cos tam na dole samopoczucie takie sobie jeszcze teraz przeziebienie mnie dopadlo...
 
reklama
Hejo :) Przyszłam póki co nieśmiało. Termin @ mam dopiero na 22.01, ale miałam dziwne przeczucie, dziwne sny i zrobiłam test.. Pora średnia bo godzina 18 wieczorem i to prawie tydzień przed @. Wyszło coś takiego :) Cieszyć się czy jeszcze nie? ;)
Zobacz załącznik 742810

Cześć :) Ja mam tak samo blade kreski a już 5 dni po terminie. Ale cieszę się, chociaż z lekką obawą w środku. Jestem teoretycznie w środku 5 tygodnia. Jutro będę dzwonić, żeby się umówić na wizytę.
 
Do góry