reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześnióweczki

reklama
Michalinka09 to faktycznie ta wizyta nic ci nie dała równie dobrze mogłoby jej nie być a ja czekam do gienia ale kobiet przedemna że nie wiem kiedy wejdę ja to głównie po l4
A powiedział ci chociaż kiedy masz iść do szpitala jak nadal będzie cisza
 
Michalinka09 to faktycznie ta wizyta nic ci nie dała równie dobrze mogłoby jej nie być a ja czekam do gienia ale kobiet przedemna że nie wiem kiedy wejdę ja to głównie po l4
A powiedział ci chociaż kiedy masz iść do szpitala jak nadal będzie cisza
Nie powiedział zupełnie nic. Jutro idę chyba do trzeciego ginekologa. Czuje się coraz gorzej, a nie wiem co z mala :-(. Po każdym siusiu na papierze zostaje mi kilka malutkich kropek krwi, siostra mówiła ze możliwe ze szyjka się skraca.
 
Możliwe ja krwawilam przed ostatnim porodem ale bałam się o łożysko czy coś się nie dzieję i pojechaliśmy do szpitala ale tobie życzę by to był początek porodu może za parę godz ci się rozkręci spróbuj może masować sobie sutki to powoduje wyrzut oxytocyny tak że 3 godz w obu piersiach naraz
 
reklama
Do góry