reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Tu wydruki, są takie jakby zaszronione 😁
 

Załączniki

  • b468b8c7-e8f4-4924-847e-1b90d0105b0b.jpeg
    b468b8c7-e8f4-4924-847e-1b90d0105b0b.jpeg
    80,6 KB · Wyświetleń: 86
reklama
Dzisiaj w nocy zaczęłam kaszleć i poczułam kłucie w podbrzuszu... Oczywiście panika! Po chwili przeszło, ale w ciągu dnia zero jakichkolwiek objawów. Bardzo stresuję się przed jutrzejszą wizytą🥺
Mam to samo! Ostatnio ciągle jakoś jestem przeziębiona i podczas mocnego kaszlu też mi się zdarzyło już coś takiego 🙈 też oczywiście panikowałam, ale czekam cierpliwie na kolejną wizytę, bo jak sobie przypomnę ile się stresowałam w poprzedniej ciąży, to nie chcę i tym razem przeżywać takiego stresu...
 
Mam to samo! Ostatnio ciągle jakoś jestem przeziębiona i podczas mocnego kaszlu też mi się zdarzyło już coś takiego 🙈 też oczywiście panikowałam, ale czekam cierpliwie na kolejną wizytę, bo jak sobie przypomnę ile się stresowałam w poprzedniej ciąży, to nie chcę i tym razem przeżywać takiego stresu...
A co do objawów to u mnie to samo, raz coś jest, raz nic kompletnie, głównie męczy mnie okropna senność rano i zasypiam na stojąco w pracy 🙄
 
Mam to samo! Ostatnio ciągle jakoś jestem przeziębiona i podczas mocnego kaszlu też mi się zdarzyło już coś takiego 🙈 też oczywiście panikowałam, ale czekam cierpliwie na kolejną wizytę, bo jak sobie przypomnę ile się stresowałam w poprzedniej ciąży, to nie chcę i tym razem przeżywać takiego stresu...


To pisałam chyba rano, że ja jak kichnę to mnie pachwiny bolą i kluje w środku 😂 To więzadła się rozciągają by zrobić miejsce dla naszych bejbikow I rosnącej macicy
 
No może i klinika na wypasie ale tusz w drukarce na końcówce 😂😂 Nie marudzę i tak bo to moje pierwsze zdjęcia usg 🥰 I już 25 lutego będę znała płeć maluszka 😱

Tak szybko już widać? Mam wrażenie że w ciąży jestem 2 tygodnie, do września jeszcze rok, a ten 25 luty to za dwa tygodnie i już wszystko widać 🤣
 
No może i klinika na wypasie ale tusz w drukarce na końcówce 😂😂 Nie marudzę i tak bo to moje pierwsze zdjęcia usg 🥰 I już 25 lutego będę znała płeć maluszka 😱
O kurcze to juz płeć? Czyli ja na początku marca poznam🥰 bo teraz mam 8.02 a potem jakoś na początku marca właśnie. Ale super 😁

Zazdroszczę Wam lekkich objawów. Mnie tak dziś przeorało.. przytulaski z WC pierwsza klasa. gardło mam masakrycznie zryte😟 mam problem z przełykaniem śliny tak boli.. oby jutro było lepiej. Mama ma mnie odwiedzić i planuje ja uświadomić 😁
 
reklama
Mnie czasem zakłuje w podbrzuszu, jest mi zimno, mam nabrzmiałe piersi i w sumie to tyle. Może moja beta jest jeszcze za niska na resztę objawów... Zobaczymy
 
Do góry