reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Widać nie, robię ten nieinwazyjny genetyczny z krwi ,,panorama" I on tak jak nifty czy sanco także pokazuje płeć 😁

W jakiej cenie jest ta panorama?

Mnie czasem zakłuje w podbrzuszu, jest mi zimno, mam nabrzmiałe piersi i w sumie to tyle. Może moja beta jest jeszcze za niska na resztę objawów... Zobaczymy

To przychodzi z czasem. Ja na początku nic. A potem nagle to przyszło, że teraz tylko żeby to przeżyć…
 
reklama
Mnie czasem zakłuje w podbrzuszu, jest mi zimno, mam nabrzmiałe piersi i w sumie to tyle. Może moja beta jest jeszcze za niska na resztę objawów... Zobaczymy

Każda ciąża jest inna i warto to pamiętać.
Ja również nie mam żadnych objawów poza zmęczeniem i bolącymi piersiami.
W sobotę mam w końcu wizytę u gin, nie wiem jak wytrzymam 🙈
 
Mnie czasem zakłuje w podbrzuszu, jest mi zimno, mam nabrzmiałe piersi i w sumie to tyle. Może moja beta jest jeszcze za niska na resztę objawów... Zobaczymy
Jak czytałam Twój post to miałam wrażenie, że sama to napisałam 🫢😃 czuję się identycznie. Wizytę mam 29.01 i nie mam pojęcia jak tyle wytrzymam.
Beta jak narazie 273, więc moja tez malutka
 
Każda ciąża jest inna i warto to pamiętać.
Ja również nie mam żadnych objawów poza zmęczeniem i bolącymi piersiami.
W sobotę mam w końcu wizytę u gin, nie wiem jak wytrzymam 🙈
Dokładnie. Ja doszukiwałam się objawów takich jak w poprzednich ciążach a przecież je straciłam. A teraz czuję, że powolutku, coś tam zaboli pierś, coś tam zakłuj w brzuszku i tyle 😏 póki co jestem dobrej myśli, że jeśli nie boli to znaczy, że jest dobrze 😁
 
Ostatnia edycja:
Każda ciąża jest inna i warto to pamiętać.
Ja również nie mam żadnych objawów poza zmęczeniem i bolącymi piersiami.
W sobotę mam w końcu wizytę u gin, nie wiem jak wytrzymam 🙈
Ja nie mogę wytrzymać do piątku.
I jak głupia oglądam papier przy każdej wizycie w toalecie.
Niestety wcześniejsze niepowodzenia walą w baniak nieźle:(
 
Ja nie mogę wytrzymać do piątku.
I jak głupia oglądam papier przy każdej wizycie w toalecie.
Niestety wcześniejsze niepowodzenia walą w baniak nieźle:(
Doskonale rozumiem. Ja się wczoraj dowiedziałem, że lekarz którego wybrałam jest w bardzo ciężkim stanie i nie będzie już przyjmował. A ja tylko jemu ufam. Dzisiaj na szybko muszę znaleźć lekarza, który przyjmie mnie w przyszłym tygodniu, co graniczy z cudem... Jak będę musiała czekać dłużej na wizytę to mnie szlag trafi. Dzisiaj prawie w ogóle nie spałam 🙄

Ale kiedyś musi być dobrze przecież! Mam nadzieję, że dla ans wszystkim tym razem zakończy się szczęśliwie ❤️
 
Ja nie mogę wytrzymać do piątku.
I jak głupia oglądam papier przy każdej wizycie w toalecie.
Niestety wcześniejsze niepowodzenia walą w baniak nieźle:(
A myślałam, że to tylko ja tam mam. A jak tylko mam wrażenie, że coś tam że mnie wypływa to od razu lecę sprawdzać.. a to na szczęście nic złego.

Czy któraś już też na brzuchu spać nie może? Mam wrażenie jakbym na małej piłce leżała. Coś mi tam uwiera i przeszkadza.. a dziś dopiero 6+6. Mam tez wrażenie, że już brzuszek mi wywaliło🤔
 
reklama
Hej dziewczyny.

Ja po wczorajszym badaniu mam trochę brązowego plamienia na papierze. Ale wkładał wziernik, więc pewnie od tego bo wczoraj mówił, że szyjka ładna, nic niepokojącego nie widzi także obstawiam to.

Wczoraj byłam tak wytyrana, że poszłam spać o 22. A 2 obudził mnie głód bo przez zmęczenie zjadłam tyle co nic. I nie spałam do 4 🙄 Albo i dłużej. Totalnie nie mogłam zasnąć. Oby ten dzień szybko minął bez mdłości 😪
 
Do góry