reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

P.S. proszę nowe dziewczyny które są na grupie aby również się przywitały z nami. Rozumiem że może większość nie chce za dużo zdradzać na ogólnym ale od czegoś trzeba zacząć.
@Ala---30 opowiedz coś o sobie 😊
@Nattta Ty również 😊
Nie ma mnie na grupie jeszcze, bo dopiero kilka dni temu był test.... Jestem mamą Róży z 2021 termin z OM przypada na jej urodziny 😁😅 jestem nauczycielem akademickim, jeżdżę konno mam konia Cantosa - stąd ten nick :-) wizytę mam 27.01 (pierwsza).

Mam delikatne plamienia z niteczkami, ale staram sie do tego podchodzić spokojnie, nie ma krwawień, także czekam na wizytę. ❤️💪
 
reklama
Mi się wydaje, że za chwilę można przenieść się tam. Przecież ja robiłam test 23 grudnia, a tu dzisiaj już 20 stycznia, więc terminy idą już u tych dziewczyn, które robią test na końcówkę września. Można poczekać jeszcze, aż bedą terminy do 30 września i tydzień dla spóźnialskich i tych, które musiały się przemóc żeby napisać :D
Cóż ja dopiero wczoraj test zrobiłam 😅 takze to jest ta różnica miesiąca. Z Różyczką też tak byłam na samym końcu. Tam podobnie jakoś do połowy lutego czekałysmy, a potem to trwało chwilę nim wątek zamknięty został utworzony.
 
Cóż ja dopiero wczoraj test zrobiłam 😅 takze to jest ta różnica miesiąca. Z Różyczką też tak byłam na samym końcu. Tam podobnie jakoś do połowy lutego czekałysmy, a potem to trwało chwilę nim wątek zamknięty został utworzony.
No właśnie o tym mówię, ze teraz jak dziewczyny robią testy to już końcówka września :D połowa lutego myślę, ze jak najbardziej ok, bo może ktoś nie zrobi testu w porę, może cykle nieregularne itp ;)
 
Nie ma mnie na grupie jeszcze, bo dopiero kilka dni temu był test.... Jestem mamą Róży z 2021 termin z OM przypada na jej urodziny 😁😅 jestem nauczycielem akademickim, jeżdżę konno mam konia Cantosa - stąd ten nick :-) wizytę mam 27.01 (pierwsza).

Mam delikatne plamienia z niteczkami, ale staram sie do tego podchodzić spokojnie, nie ma krwawień, także czekam na wizytę. ❤️💪
hej! Ale idealnie trafiliście z datą😀
 
Dzień dobry dziewczyny :)
Samych nudów Nam zyczę na dzisiaj, zeby sie nic nieodje****, samych sukcesów na wizytach i jesli emocji... to tylko tych pozytywnych! ❤
Ja dzis leżę, zgodnie z zaleceniem gin, bo jeszcze muszę "odpocząc" po wczoraj.
Filmy będę oglądać! 🥰
Jak masz netflix to polecam serial outlander no dla mnie mega ;) obecnie jestem na 3 sezonie ;)))
 
reklama
Do góry