reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Cześć dziewczyny 😊
Dziś aż 4 wizyty ☘️🤞 trzymam kciuki i wypatruje siebie na tej długiej liście jak jestem coraz wyżej 🥳.
Jak na początku mi się wcale nie spieszyło do lekarza, po teście i krwi jeszcze troszkę czasu minęło zanim zaczęłam szukać lekarza i się umawiać tak teraz po waszych wiadomościach, po wizytach też zaczęło mi się "ścigać".
Zostało 4 dni :D
Wczoraj do północy nie mogłam zasnąć przez nudności 🙄.
Miłego dnia 😊
 
reklama
Witam! 🤰🤰

Bądźmy dla siebie wsparciem. Trzymamy kciuki za dzisiejsze wizyty! ❤️

@Mama.Grzesia - wizyta 20.01.
@tamagotchi - wizyta 20.01.
@wielomatkaa - wizyta 20.01.
@topka55 - wizyta 20.01.

@Martaxd - wizyta 23.01.
@angeliskax - wizyta 23.01. NFZ
@Agu-23 - wizyta 24.01.
@Andzia155 - wizyta 24.01.
@czesc_tu_jola - wizyta 24.01.
@mamamama34 - wizyta 25.01.
@Cns432 - wizyta 25.01.
@mała_mama - wizyta 26.01.
@LiliankaKornelka - wizyta 26.01.
@roki3 - wizyta 28.01.
@Cantosowa - wizyta 30.01.
@angeliskax - wizyta 31.01.
@róża92 - wizyta 01.02.
@Joanna939 - wizyta 02.02.
@Otylia. - wizyta 03.02.
@Lilia92 - wizyta 06.02.
@mollyn95 - wizyta 06.02.
@hejol - wizyta 06.02.
@liska_94 - wizyta 06.02.
@MamaKrzysia19 - prenatalne 08.02.
@kolorowamama00 - prenatalne 09.02.
@MamaKrzysia19 - wizyta 10.02.
@melodyP - wizyta 15.02.
@Śnieżka1990 - wizyta 16.02.
@melodyP - usg I trymestru 20.02.
@Mama.Grzesia - prenatalne 24.02.
Hej, ja dziś odwołałam wizytę, to był awaryjny ginekolog ze tak powiem jeśli ten 1 nie zaskoczy :)
Idę do swojego 13 lutego :)
Powodzenia wszystkim!
 
P.S. proszę nowe dziewczyny które są na grupie aby również się przywitały z nami. Rozumiem że może większość nie chce za dużo zdradzać na ogólnym ale od czegoś trzeba zacząć.
@Ala---30 opowiedz coś o sobie 😊
@Nattta Ty również 😊

Dlatego prośba o wstrzymaniem się z zamkniętym wątkiem do końca lutego.
😉

Powiedzenia na wizytach!
 
Dokładnie również możemy zrobić tak, że te osoby które będą tam to się będą udzielać i tutaj jeśli będą nowe osoby chciały się poznać. Wtedy ta nowa osoba zostanie dodana, bo wiadomo że w ciemno brać nie będziemy. I żeby nie było że kogoś dyskryminujemy.
 
Dokładnie również możemy zrobić tak, że te osoby które będą tam to się będą udzielać i tutaj jeśli będą nowe osoby chciały się poznać. Wtedy ta nowa osoba zostanie dodana, bo wiadomo że w ciemno brać nie będziemy. I żeby nie było że kogoś dyskryminujemy.
Nie będą się udzielać na kilku wątkach,chyba , że tylko z ciekawskie i te z dużym marginesem czasu.
Wiem, że ja nie będę miała czasu na ogólny i zamknięty.
Może faktycznie, ten koniec lutego to za długo ? Hmmm
 
reklama
Mi się wydaje, że za chwilę można przenieść się tam. Przecież ja robiłam test 23 grudnia, a tu dzisiaj już 20 stycznia, więc terminy idą już u tych dziewczyn, które robią test na końcówkę września. Można poczekać jeszcze, aż bedą terminy do 30 września i tydzień dla spóźnialskich i tych, które musiały się przemóc żeby napisać :D
 
Do góry