reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Nadrobilam Was i sie usmiałam :) zwlaszcza z byc moze blizniakami 😆
Swoją drogą gratulacje dla Was ❤ i chyba na dzis zostala nam jeszcze @Marta_322332 ?
@Otylia. Masz mega dokładną rozpiskę co i jak.. ja tylko zdjęcia dostaje 😆 moze gin juz mnie na tyle poznał, ze woli mi tresci nie dawac, zebym nie googlowała, tylko sobie na obrazek patrzyła 🤣🤣🤣
na zdjęciach tez jest to wszystko opisane 😊
 
Hmmm.. no mam na usg odmierzony zarodek, ktory dzien c itd, ale bez opisu jajnikow i o pecherzykach tez nic..🤔
ja po pierwszej wizycie dostałam taka dokładna rozpiskę. Dzisiaj na wizycie Pani doktor tez sobie to wszystko zapisywała (rozmiar jajników itp tez), ale rozpiski już mi nie wydrukowała, tylko zdjęcia dała 😁
 
To musieli was pod coś podciągać 🙈
5CE3F705-8F10-4A61-A30F-5146DE2D8660.png
 
reklama
Do góry