reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny!
Nie wiem czy pisałybyście się na to, ale może jak wszystkie bedziemy miały dobre wieści tak do 10t to bym zalozyła grupę którą później będę mogła zamknąć i nikt nie będzie miał wgląd do niej? Tylko my będziemy wiedzieć co się tam dzieje. Teraz niech będzie tak jak jest, bo może więcej dziewczyn do nas dołączy 🥰
Pewnie! Ja jestem jak najbardziej za:)
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to teraz jest?
Pod koniec stycznia mam 35 urodziny i czy moge dostac skoerowanie na prenatalne z nfz czy dopiero kobiety ktore maja juz 36 lat?
2 ciaze donoszone ,2 poronienia to ma wplyw na decyzje lekarza?
Musisz mieć skończone 35 lat w dniu przewidywanego porodu. Tzn. tak było w mojej poprzedniej ciąży, bo ja byłam dokładnie w takiej sytuacji. Ale skoro Otylia pisze, ze w kalendarzowym, to może coś się zmieniło 🤷‍♀️
Trzeba sie umawiać pewnie ale z tego co wiem to muszą przyjąć, a to trzeba chodzić do lekarza na NFZ czy tak można podejść na prenatalne? Kojarzycie?
Trzeba mieć skierowanie, żeby było na NFZ, ale lekarz nie musi być z NFZ, wystarczy, ze ma podpisany kontrakt. Mnie wypisał z Lux Medu, chociaż sama byłam prywatnie.
Miala ktoras taka sytuacje ? Zawsze drukowalam sobie ze strony diagnostyki wyniki badan a teraz mi sie pojawilo cos takiego wynik nie stanowi dokumentacji medycznej jak taki wydrukowac ?
Ja przy poprzedniej ciąży musiałam odbierać takie wyniki osobiście albo upoważniona osoba.
 
Dziewczyny!
Nie wiem czy pisałybyście się na to, ale może jak wszystkie bedziemy miały dobre wieści tak do 10t to bym zalozyła grupę którą później będę mogła zamknąć i nikt nie będzie miał wgląd do niej? Tylko my będziemy wiedzieć co się tam dzieje. Teraz niech będzie tak jak jest, bo może więcej dziewczyn do nas dołączy 🥰
pewnie, super pomysł 😊 ja to w ogóle nie mogę się odnaleźć na tym forum, ciagle mi cofa wiadomości itp 🙈
 
reklama
Do góry