reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

To nie mam pojecia o co chodzi z tymi badaniami , w poprzedniej ciazy nie mialam takich jaj a tak samo na nfz byly robione . Zadzwonie I zobacze . Osrodek mam 5 min od ginekologa do ktorego ide wiec jesli sie uda to odbiore przed wizyta albo poprosze zeby mi wydrukowali z systemu a orginaly doniose na kolejna wizyte I tyle
 
reklama
To nie mam pojecia o co chodzi z tymi badaniami , w poprzedniej ciazy nie mialam takich jaj a tak samo na nfz byly robione . Zadzwonie I zobacze . Osrodek mam 5 min od ginekologa do ktorego ide wiec jesli sie uda to odbiore przed wizyta albo poprosze zeby mi wydrukowali z systemu a orginaly doniose na kolejna wizyte I tyle
Ale ginekolog może zobaczyć jak mu pokażesz z telefonu a do szpitala i tak musisz mieć w formie papierowej wirc musisz odebrać osobiście. Nie możesz już tego drukować. Sama musiałam osobiście rok temu odbierać.
 
Dziewczyny a powiedzcie mi jak to teraz jest?
Pod koniec stycznia mam 35 urodziny i czy moge dostac skoerowanie na prenatalne z nfz czy dopiero kobiety ktore maja juz 36 lat?
2 ciaze donoszone ,2 poronienia to ma wplyw na decyzje lekarza?
Ja mam 31, zdrowa ciąża 1, bez komplikacji, teraz w 2 tez wszystko ok, bez krwawień, poronień. I dostałam skierowanie na obydwa usg prenatalne
 
reklama
Nadrobilam Was i sie usmiałam :) zwlaszcza z byc moze blizniakami 😆
Swoją drogą gratulacje dla Was ❤ i chyba na dzis zostala nam jeszcze @Marta_322332 ?
@Otylia. Masz mega dokładną rozpiskę co i jak.. ja tylko zdjęcia dostaje 😆 moze gin juz mnie na tyle poznał, ze woli mi tresci nie dawac, zebym nie googlowała, tylko sobie na obrazek patrzyła 🤣🤣🤣
A swoją drogą wiesz ze ja bym takiego nie przyjęła? Gin powinien opisywać usg. Żeby było wszystko udokumentowane.
 
Do góry