reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2023

Miala ktoras taka sytuacje ? Zawsze drukowalam sobie ze strony diagnostyki wyniki badan a teraz mi sie pojawilo cos takiego wynik nie stanowi dokumentacji medycznej jak taki wydrukowac ?
 

Załączniki

  • IMG_20230117_171457.jpg
    IMG_20230117_171457.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 150
reklama
Miala ktoras taka sytuacje ? Zawsze drukowalam sobie ze strony diagnostyki wyniki badan a teraz mi sie pojawilo cos takiego wynik nie stanowi dokumentacji medycznej jak taki wydrukowac ?
Ja miałam w poprzedniej ciąży. Wynik musisz odebrać osobiście od nich. Ja w końcu wydrukowałam jakiś print screen, ale mi i tak powiedziano, ze muszę odebrać osobiście, zeby było ważne. Dla pocieszenia dodam tylko, ze jak teraz robiłam w luxmedzie to w ogóle wyniku nie mogłam podejrzeć, tylko osobiście u nich odbiór ;)
I chodzi oczywiscie tylko o wyniki grupy krwi
 
Matko...
Dziecko mi jest chore i jesteśmy na antybiotyku. A u mnie się chyba zaczynają objawy ciążowe bo się czuje znacznie słabsza niż na codzień 😅
Dasz radę 😝


A właśnie co do nadań grupy krwi to moja mi kazała nie robić grupy bo mam potwierdzoną tylko zrobić odczyn coombosa
 
Ja miałam w poprzedniej ciąży. Wynik musisz odebrać osobiście od nich. Ja w końcu wydrukowałam jakiś print screen, ale mi i tak powiedziano, ze muszę odebrać osobiście, zeby było ważne. Dla pocieszenia dodam tylko, ze jak teraz robiłam w luxmedzie to w ogóle wyniku nie mogłam podejrzeć, tylko osobiście u nich odbiór ;)
I chodzi oczywiscie tylko o wyniki grupy krwi
Ja robilam w osrodku zdrowia na nfz I kiedys mi powiedzieli ze im nie przywaza I ze mozna sobie ze strony wydrukowac . Bede rano dzwonic bo jutro popoludniu mam wizyte u ginekologa
 
Ja robilam w osrodku zdrowia na nfz I kiedys mi powiedzieli ze im nie przywaza I ze mozna sobie ze strony wydrukowac . Bede rano dzwonic bo jutro popoludniu mam wizyte u ginekologa
Hmm to dziwne. Może musisz z laboratorium bezpośrednio odebrać. Wiem, ze jeżeli chodzi o badanie grupy krwi to są zupełnie inne zasady, ale rzeczywiście chyba najlepiej będzie jak zadzwonisz i się dowiesz.
 
Miala ktoras taka sytuacje ? Zawsze drukowalam sobie ze strony diagnostyki wyniki badan a teraz mi sie pojawilo cos takiego wynik nie stanowi dokumentacji medycznej jak taki wydrukowac ?
Mi w laboratorium kazali 2x wykupic i pobranie krwi z odstepem 20min. Zeby badanie bylo wiarygodne i "potwierdzone".. duzo nie myslalam, podpisalam kwity i zaplacilam, ale dziwne.
 
reklama
Nadrobilam Was i sie usmiałam :) zwlaszcza z byc moze blizniakami 😆
Swoją drogą gratulacje dla Was ❤ i chyba na dzis zostala nam jeszcze @Marta_322332 ?
@Otylia. Masz mega dokładną rozpiskę co i jak.. ja tylko zdjęcia dostaje 😆 moze gin juz mnie na tyle poznał, ze woli mi tresci nie dawac, zebym nie googlowała, tylko sobie na obrazek patrzyła 🤣🤣🤣
 
Do góry