reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny a czy w ciąży stosujecie inne kosmetyki np. Kremy do twarzy, rak czy balsamy do ciała inne niż przed ciąża? Wcześniej czytałam, ze silnych kwasów nie można na twarz itp wiec teraz stosowałam krem do twarzy Nivea sofy, balsam ro ciała z ziaja, musta przeciw rozstępom i zwykły krem do rąk. Po czym dzisiaj wyczytałam, że prawie większość kosmetyków do pielęgnacji może szkodzić w ciąży bo zawierają jakieś substancje szkodliwe. Zgłupiałam. I oczywiście zaczęłam się zamartwiać 😔
Naturalne tez🤔 wydaje mi sie ze nie wszystkie. Dzis mam zamiar kupic sobie krem na rozstepy i olejek Mustela. Olejek ze slodkich migdalow tez jest ok. Co do twarzy ostatnio to zaniedbalam, ale czasem nakladam krem rózany. Generalnie mam problem z kosmetykami do twarzy, ale ostatnio siostra polecila mi zebym spr.kosmetyki Samarite.
 
Dziewczyny jakie suplementy diety w ciąży zażywanie? Ja w 1 trymestrze stosowałam pregna plus oraz kwas foliowy zmetylowany a teraz zamieniłam na prenatal duo. Przyjmuję ten prenatal duo od 3 tygodni ale zaczynam się martwić czy czegoś nie przedawkuje, boje się selenu bo jest w tym suplemencie diety i już zaczęłam głupiec. Lekarz zostawił mnie samą z wyborem suplementów.
 
Dziewczyny jakie suplementy diety w ciąży zażywanie? Ja w 1 trymestrze stosowałam pregna plus oraz kwas foliowy zmetylowany a teraz zamieniłam na prenatal duo. Przyjmuję ten prenatal duo od 3 tygodni ale zaczynam się martwić czy czegoś nie przedawkuje, boje się selenu bo jest w tym suplemencie diety i już zaczęłam głupiec. Lekarz zostawił mnie samą z wyborem suplementów.
ja biorę composita mama z dha 😊
 
reklama
Do góry