reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Nie mama co sieona martwic na zapas
To ja jestem na bardzo podobnym zestawie. Tez Neoparin i tez kwas foliowy metylowany bo mam mutacje MTHFR. Przy pierwszej ciąży zanim poroniłam to bardZo cieszyłam się ciąża i nie panikowałam tak jak terqz. U mnie nie ma dnia, żebym nie zamartwiala się. Dzisiaj np. Kolejne zamartwianie się bo nawdychałam się przez minutę lub maksymalnie dwie rozbitego lakieru do paznokci, który był zawinięty w reklamówkę wiec po otwarciu byl
Bardzo intensywny zapach. Byłam w dwóch maseczkach wiec może taka chwila nie zaszkodzi 😔
tort. Ja tex mam czasami tak ze jest mi mniej niedobrze albo piersi nieczuje i juz panika.. to jest silniejsze od nas. A lakierem sie nie martw ja do 13 tyg i 5 dzien pracowalam w zakladzie produkcyjnym balam sie isc na chorobowe ze lada dzien znowu wroce ze z puszczona glowa. W zakładzie duzo czynnikow szkodliiwych smary oleje opary a jednak pomimo to ciaza sie rozwija takze maly lakier ci niezaszkodzi mysle glowa do gory. Robimy wszystko co w naszej mocy na inne rzeczy nie mamy wplywu 😊
 
reklama
A jak się rozpoznaje początki niedoczynności tarczycy? Bo ja mam tsh wzorowe a mi dała letrox, i nie kumam tego po co. Co to ma wspólnego z bezowulacyjnymi cyklami przy tsh, tf3i4 idealnym
Zależy jakie masz wyniki bo to, że w normie to nie znaczy, że jest dobre. Ja tez miałam niby w normie bo ponad 3 wiec miescilam się w widełkach ale zeby zajść w ciąże trzeba było obniżyć.
 
Nie mama co sieona martwic na zapas

tort. Ja tex mam czasami tak ze jest mi mniej niedobrze albo piersi nieczuje i juz panika.. to jest silniejsze od nas. A lakierem sie nie martw ja do 13 tyg i 5 dzien pracowalam w zakladzie produkcyjnym balam sie isc na chorobowe ze lada dzien znowu wroce ze z puszczona glowa. W zakładzie duzo czynnikow szkodliiwych smary oleje opary a jednak pomimo to ciaza sie rozwija takze maly lakier ci niezaszkodzi mysle glowa do gory. Robimy wszystko co w naszej mocy na inne rzeczy nie mamy wplywu 😊
Dzięki za słowa otuchy 😊 ja jestem od początku na zwolnieniu, staram się unikać wszystkiego co szkodliwe ale i tak się nie udaje. Wszystkiego przewidzieć nie można.
 
Ja dzis bylam u ginekologa. Dostalam zestaw 3xduphaston+nospa; acard i na noc cyclogest. Niestety mam krwiaka ktory rosnie. Mam nadzieje ze leki pomoga, chociaz boje sie tej nospy :( Pozdrawiam
 
Ja dzis bylam u ginekologa. Dostalam zestaw 3xduphaston+nospa; acard i na noc cyclogest. Niestety mam krwiaka ktory rosnie. Mam nadzieje ze leki pomoga, chociaz boje sie tej nospy :( Pozdrawiam
Tez na początku miałam krwiaka i bralam 3x dzienie duphaston i po okoko 2-3 tyg po krwiaku niebylo ani sladu powinien pomóc
 
Ja tez jestem na tym zestawie plus duphaston i letrox i tez po jednej stracie i mam nadzieje ze dotrwam do końca.....
A jak robisz zastrzyki z heparyna to najpierw dezynfekujesz miejsce? W ulotce jest napisane, żeby umyć woda z mydłem ale ja trochę bałam się sama woda z mydłem i przecieram wacikiem slryskanym octeniseptem i nie wiem czy to bezpieczne 🤔 położnej się pytałam, która sama całą ciąże miała na heparynę i mówiła, że dezynfekowala środkiem dezynfekującym z racji wykonywanego zawodu.
 
A jak robisz zastrzyki z heparyna to najpierw dezynfekujesz miejsce? W ulotce jest napisane, żeby umyć woda z mydłem ale ja trochę bałam się sama woda z mydłem i przecieram wacikiem slryskanym octeniseptem i nie wiem czy to bezpieczne 🤔 położnej się pytałam, która sama całą ciąże miała na heparynę i mówiła, że dezynfekowala środkiem dezynfekującym z racji wykonywanego zawodu.
Tak, dezynfekuje octeniseptem i wbijam igłę :)
 
reklama
Dziewczyny a czy w ciąży stosujecie inne kosmetyki np. Kremy do twarzy, rak czy balsamy do ciała inne niż przed ciąża? Wcześniej czytałam, ze silnych kwasów nie można na twarz itp wiec teraz stosowałam krem do twarzy Nivea sofy, balsam ro ciała z ziaja, musta przeciw rozstępom i zwykły krem do rąk. Po czym dzisiaj wyczytałam, że prawie większość kosmetyków do pielęgnacji może szkodzić w ciąży bo zawierają jakieś substancje szkodliwe. Zgłupiałam. I oczywiście zaczęłam się zamartwiać 😔
 
Do góry