reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja dzis bylam u ginekologa. Dostalam zestaw 3xduphaston+nospa; acard i na noc cyclogest. Niestety mam krwiaka ktory rosnie. Mam nadzieje ze leki pomoga, chociaz boje sie tej nospy :( Pozdrawiam
Hej, podczytuje troche. Tez mam termin na Wrzesień (9.09) I tez mam niestety krwiaka ktory pekl po zalozeniu szwu (2.5tyg temu). Ciążę prowadzę w Anglii. Dzis na usg krwial 4.8cm na 1.8cm trochę sie powiekszyl przez 1.5 tygodnia ale jest tuz przy szyjce i daleko od lozyska.. Plamie nadal stara krwia , dzis nawet sporo tego. Mowil Ci lekarz jak duzy jest krwiak u Ciebie ? Kazal leżeć?
 
reklama
W którym tygodniu dowiedziałaś się, że synek?[emoji846]
Ja nadal czekam[emoji85][emoji2957] Jutro mam wizytę , będzie przypadać początek 17tygodnia. Już bym chciała wiedzieć i móc kupić pierwszą rzecz pewnie ciuszek [emoji5]
Hej dziewczyny
Jestem po usg i już wiem, że będzie synek [emoji16]
Mój maluszek już waży 200g [emoji3059]
 
Dziewczyny a czy Wasze dzieciaczki zawsze na usg są ruchliwe? Jak bylam na usg w 12 tygodniu to było bardzo ruchliwe a na ostatnich dwóch już nie i zaczynam się martwić czy to normalne. Lekarz mówił, że tak czasami jest ale wcześniej mówił, że to dobrze jak jest ruchliwe bo to znaczy, że nic mu nie dolega.
 
W którym tygodniu dowiedziałaś się, że synek?[emoji846]
Ja nadal czekam[emoji85][emoji2957] Jutro mam wizytę , będzie przypadać początek 17tygodnia. Już bym chciała wiedzieć i móc kupić pierwszą rzecz pewnie ciuszek [emoji5]
Myślę, że są duże szanse, żebyś już poznała na tej wizycie płeć. U mnie lekarz poznał w 12 tygodniu ale mówił, że tak się jemu wydaje. Później po tygodniu na prenatalnych tez inny lekarz potwierdził, że tez jemu się tak wydaje a badania genetyczne potwierdziły 😊
 
Dziewczyny a czy Wasze dzieciaczki zawsze na usg są ruchliwe? Jak bylam na usg w 12 tygodniu to było bardzo ruchliwe a na ostatnich dwóch już nie i zaczynam się martwić czy to normalne. Lekarz mówił, że tak czasami jest ale wcześniej mówił, że to dobrze jak jest ruchliwe bo to znaczy, że nic mu nie dolega.
im dalej w las tym dziecko ma mniej chaotyczne ruchy,a co za tym idzie jest mniej ruchliwe 😄
 
reklama
W którym tygodniu dowiedziałaś się, że synek?[emoji846]
Ja nadal czekam[emoji85][emoji2957] Jutro mam wizytę , będzie przypadać początek 17tygodnia. Już bym chciała wiedzieć i móc kupić pierwszą rzecz pewnie ciuszek [emoji5]
Byłam w 17+3 i już było dorodnie widać co tam jest między nogami 🤣👶 więc myślę, że też się dowiesz:)
 
Do góry