reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Witam wasserdecznie jestem nowa alesuknia chcę dołączyć do forum jestem w 14 tygodniu 😊 termin na 20.09.2021 mam 6 letnie dziecko i 3 poronienia za soba mam nadzieje ze tym razem dotrwam do końca 😊
Witam
Ja termin mam na 15.09.2021 i tez mam nadzieję, że dotrwam ponieważ pierwszą ciążę poroniłam 3 lata 😔 W tej ciąży jestem na zestawie heparyna +acard. W tej ciąży to wszystkim się zamartwiam, nie ma dnia, żebym czymś się nie martwiła. A to przez przypadek wzięłam jednego
Dnia podwoją dawkę suplementów diety w ciąży, a to zjadłam kawałek ciastaeczka z alkoholem, czekanie na wynik harmony itd itd itd
 
reklama
Witam
Ja termin mam na 15.09.2021 i tez mam nadzieję, że dotrwam ponieważ pierwszą ciążę poroniłam 3 lata 😔 W tej ciąży jestem na zestawie heparyna +acard. W tej ciąży to wszystkim się zamartwiam, nie ma dnia, żebym czymś się nie martwiła. A to przez przypadek wzięłam jednego
Dnia podwoją dawkę suplementów diety w ciąży, a to zjadłam kawałek ciastaeczka z alkoholem, czekanie na wynik harmony itd itd itd
Ja tez jestem na tym zestawie plus duphaston i letrox i tez po jednej stracie i mam nadzieje ze dotrwam do końca.....
 
Witam
Ja termin mam na 15.09.2021 i tez mam nadzieję, że dotrwam ponieważ pierwszą ciążę poroniłam 3 lata 😔 W tej ciąży jestem na zestawie heparyna +acard. W tej ciąży to wszystkim się zamartwiam, nie ma dnia, żebym czymś się nie martwiła. A to przez przypadek wzięłam jednego
Dnia podwoją dawkę suplementów diety w ciąży, a to zjadłam kawałek ciastaeczka z alkoholem, czekanie na wynik harmony itd itd itd
Rozumiem doskonale. Nieumialam sie cieszyc ws,ystkie ciaze obumarly w 11 tygodniu teraz jest narazie ok. Badania prenatalne wyszly dobrze .hestem na lekach neoparin acard duphaston dwa razy dziennie aspargin kwas foliowy metylowany jest tego troche damy rade trzeba byc dobrej mysli 😊
 
Rozumiem doskonale. Nieumialam sie cieszyc ws,ystkie ciaze obumarly w 11 tygodniu teraz jest narazie ok. Badania prenatalne wyszly dobrze .hestem na lekach neoparin acard duphaston dwa razy dziennie aspargin kwas foliowy metylowany jest tego troche damy rade trzeba byc dobrej mysli 😊
Hej ja poroniłam 1ciaze w 16tyg zaś 2 cc miałam i teraz wpadka miałam już badania i też jestem na lekach. Dzisiaj byłam u gina bo groził mi szpital bo myślał że mam tokse ale na szczęście byłam zarazona przed ciąża., rozumiem was ja co dziennie dotykam brzuch na dole czy nie jest twardy bo doktor mówi że jak będzie twardy i będę czuć że jest twardy to mam szybko na szpital iść.... Poród mam na 28 a 30 września ale będę mieć cc i wiem że od 9 do 16 mam mieć cc
 
Ja tez jestem na tym zestawie plus duphaston i letrox i tez po jednej stracie i mam nadzieje ze dotrwam do końca.....
Trzymam za nas kciuki 😊 ja właśnie kończę duphaston, boje się ale lekarz prowadzący twierdzi, że już wystarczy. Czułam się bezpieczniej z duphastonem. Ja również na euthyrox. Wiec widzę, że mamy bardzo podobny zestaw. Kurczę dzisiaj zmartwiłam się bo sprzątając w łazience niefortunnie potłukła lakier do paznokci. Szybko zawinelam resztki do reklamowi i wystawiłam za drzwi ale później chcialam zoabczyć nazwę firmy, żeby sprawdzić czy zawierał szkodliwe substancje i jak otworzyłam reklamówkę to taki intensywny zapach lakieru do mnie dotarł. Byłam w dwóch maseczkach wiec mam nadzieje, że nie zaszkodzi to dziecku 😔 ciagle coś 😔
 
reklama
Rozumiem doskonale. Nieumialam sie cieszyc ws,ystkie ciaze obumarly w 11 tygodniu teraz jest narazie ok. Badania prenatalne wyszly dobrze .hestem na lekach neoparin acard duphaston dwa razy dziennie aspargin kwas foliowy metylowany jest tego troche damy rade trzeba byc dobrej mysli 😊
To ja jestem na bardzo podobnym zestawie. Tez Neoparin i tez kwas foliowy metylowany bo mam mutacje MTHFR. Przy pierwszej ciąży zanim poroniłam to bardZo cieszyłam się ciąża i nie panikowałam tak jak terqz. U mnie nie ma dnia, żebym nie zamartwiala się. Dzisiaj np. Kolejne zamartwianie się bo nawdychałam się przez minutę lub maksymalnie dwie rozbitego lakieru do paznokci, który był zawinięty w reklamówkę wiec po otwarciu byl
Bardzo intensywny zapach. Byłam w dwóch maseczkach wiec może taka chwila nie zaszkodzi 😔
 
Do góry