reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Na grupie Curly Girls Polska dziewczyny wrzucały historie swoich włosów po porodach no i niestety u każdej skręt słabł :( ja idę na początku marca je ściąć tak żebym nie mogła w kitkę złapać :D
Eh no trudno zobaczymy co to będzie[emoji3]
O kurcze to chyba na dużą zmianę się decydujesz?[emoji54] Też kiedyś myślałam żeby tak krótko się obciąć ale ja nie mam na tyle odwagi [emoji16] ewentualnie je skróce np tak do ramion jak będą w złej kondycji i dla wygody.
 
reklama
A dziewczyny jako ze my te dzieci takie świąteczno-grudniowe mamy to jak u Was na sylwku? 🤣 ja robiłam test 31.12 był negatywny i wypiłam tylko pół Maryjki (co dla mnie niepodobne...🤣) i pozytywny wyszedł dopiero 7.01, ładna miałam minę 🤣 a mąż do mnie „Ania Ty wina nie wypiłaś w sylwestra to nic Ci nie mówiło?” 🤣🤣🤣
Ja się w ogóle nie spodziewalam, ze mogę zajsc w ciążę, tyle się staraliśmy, ale akurat w lostopadzie i grudniu odpuściliśmy, bo mieliśmy przeprowadzkę. I właśnie pod koniec listopada wyrzuciłam lub oddałam praktycznie wszystkie rzeczy jakie mialam dla małego dzieciaczka 😅 w święta nieświadoma niczego normalnie piłam wino, w Sylwestra tez, a 4 stycznia pozytywny test 😍
 
Eh no trudno zobaczymy co to będzie[emoji3]
O kurcze to chyba na dużą zmianę się decydujesz?[emoji54] Też kiedyś myślałam żeby tak krótko się obciąć ale ja nie mam na tyle odwagi [emoji16] ewentualnie je skróce np tak do ramion jak będą w złej kondycji i dla wygody.
Ja ciągle coś zmieniam, rok temu też je tak ścięłam i nim się obejrzałam są już do łopatek, nie mam jakiegoś sentymentu do długości, a teraz odkąd mam prysznic nie wannę to mycie ich i stylizacja jest dla mnie koszmarem, a jak już będzie duży brzuch to już wgl :D
 
Jestem po wizycie. Dzidzia ma się dobrze ♥️🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Prawdopodobnie te bole to kolki nerkowe. Serduszko bije 180/min i zastanawiam się, czy to nie za szybko? Jak u Was było koło 8-9tc? Lekarz powiedział, ze jest ok, a do tego mój dzisiejszy stres tez mógł wpłynąć na tętno dziecka. Ale jakoś tak dużo mi się wydaje, na ostaniej wizycie biło 140.
Ja w 8 + 3 miałam 171 tzn. dzidzi :) bo to jest te fhr z zdjęcia? Bo tyle mi pisze a w sumie mi sie wydaje ze gadal ze bije 180 na min h
 
Jestem po wizycie. Dzidzia ma się dobrze ♥️🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Prawdopodobnie te bole to kolki nerkowe. Serduszko bije 180/min i zastanawiam się, czy to nie za szybko? Jak u Was było koło 8-9tc? Lekarz powiedział, ze jest ok, a do tego mój dzisiejszy stres tez mógł wpłynąć na tętno dziecka. Ale jakoś tak dużo mi się wydaje, na ostaniej wizycie biło 140.
Ale to który tydzień u ciebie bo nie 8/9 skoro masz termin na 4.09
U mnie w 9 tyg biło 167
 
Ja ogolnie jestem niskociśnieniowiec, zawsze bliżej dolnej geanicy normy [emoji23]
No chyba że to zbliżająca się migrenka i niższe ciśnienie moglo spowodowac ten lekko niższy cukier?
Też jestem niskociśnieniowiec 😂😂 może miały wpływ na to te czynniki;) nie przejmuj sie i nie czytaj internetów ❤
 
A dziewczyny jako ze my te dzieci takie świąteczno-grudniowe mamy to jak u Was na sylwku? [emoji1787] ja robiłam test 31.12 był negatywny i wypiłam tylko pół Maryjki (co dla mnie niepodobne...[emoji1787]) i pozytywny wyszedł dopiero 7.01, ładna miałam minę [emoji1787] a mąż do mnie „Ania Ty wina nie wypiłaś w sylwestra to nic Ci nie mówiło?” [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Ja miałam owulacje 13 grudnia, a okres miałam dostać 28go. I chociaż to był pierwszy cykl starań, wiec nie robiłam sobie nadzieji, to test zrobiłam już 26 grudnia rano :)
W Święta w sumie nie piłam, syn był akurat chory i trzeba mu było podawać leki w nocy. Jedynie 25go wypiłam dwa kieliszki wina wieczorem, bo stwierdziłam, ze jak już zatestuje to może nie być okazji [emoji85] i wykrakalam [emoji23]
 
reklama
Do góry