reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jestem po wizycie. Dzidzia ma się dobrze ♥️🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Prawdopodobnie te bole to kolki nerkowe. Serduszko bije 180/min i zastanawiam się, czy to nie za szybko? Jak u Was było koło 8-9tc? Lekarz powiedział, ze jest ok, a do tego mój dzisiejszy stres tez mógł wpłynąć na tętno dziecka. Ale jakoś tak dużo mi się wydaje, na ostaniej wizycie biło 140.
Cudownie ❤❤❤ tętno jest Oki ❤❤ teraz taka będzie norma ❤
 
Ja 23.12 zobaczyłam blada kreskę, więc alko już odpadł :D
Kurcze, a ja nie wiem ile bije serce mojego bobo i wgl nie słyszałam go, lekarz powiedział, że będziemy nasłuchiwać później, bo w tak wczesnej ciąży się nie powinno i ja nie wiem już jak to jest w poprzedniej ciąży inny lekarz puścił mi w 7 tyg, teraz ten mówi co innego, nie wiem czy to jest faktycznie prawda, że się nie powinno, czy może chcial się wykazać empatia na wszelki wypadek jakbym poroniła, czy może zauwazyl nieprawidłowości, ale nie chciał mnie stresować i nakręcać?
 
Też jestem niskociśnieniowiec [emoji23][emoji23] może miały wpływ na to te czynniki;) nie przejmuj sie i nie czytaj internetów [emoji173]
Nie, spokojnie, już nie czytam. Skoro cała morfologia wyszla mi na zielono, i tylko ta glukoza na czerwono bo niższa, to chyba raczej jest ok.
 
Ja też sie muszę przyznać,że piłam w sylwestra i to whisky z colą ..smakowało mi jak nigdy [emoji85]
Eee, to ja mieszałam jabola... Znaczy się, genialne slodkie wino domowej roboty [emoji23] potem szampan czyli ruskie wino musujące po pół butli z mężem, a jak mloda poszla spac to jeszczs winko otworzyliśmy
 
Dziewczyny nie martwicie się, alkohol w bardzo bardzo wcześniej ciąży (przed spodziewaną miesiączką) nie powinien zaszkodzić, czytałam kiedyś, że to jest na zasadzie wszystko albo nic. Albo fasolka się obroni, naprawi uszkodzenia i będzie zdrowa, albo porostu dojdzie do poronienia i przyjdzie zwykła miesiączka- kobieta nawet nie będzie wiedziała wtedy, że była w ciąży. Oczywiście później już to tak nie działa, tylko na tym bardzo wczesnym etapie, dopóki nie możemy nawet wiedzieć o ciąży:-) także głowa do góry, napewo wszystko jest dobrze :-)

Ja nie piłam nic, bo jak się staramy o bobasa to staram się nie pić nic a nic od dni płodnych do okresu, takie zboczenie 😁 ale za to dzień przed testem (test robilam jak już kilka dni spóźniał mi się okres) dopadło mnie zapalenie pęcherza z samego rana, musiałam zażyć jedna tabletkę furaginy, bo nic innego w domu nie miałam, a nie dałabym rady wytrzymać do czasu, aż kupię coś bezpiecznego w aptece, bo się rozkręcało coraz bardziej i musiałam to zahamować 😥 (no i nie wiedziałam jeszcze że byłam w ciąży)...niby nie wolno tego zażywać w 1 trymestrze. Mówiłam to potem lekarzowi, ale mówił żeby się tym nie martwić :-)
Ja w lipcu jeszcze w okresie starań na kilka dni przed testem też dostałam zapalenia pęcherza, ale aż takiego z krwią, że poszłam na nocny dyżur. I mówię tam lekarzowi że starań się o dziecko i w sumie nie wiem czy jestem w ciąży czy nie, a on kazał brać furagine i powiedział, że można... Oczywiście zrobiłam przed wzięciem test, ale lekarz tak mi powiedział wtedy 🤔
 
Cześć!
Czytam forum praktycznie od początku wątku, wreszcie założyłam tu konto i chciałabym do Was dołączyć. Jestem w trzciej ciąży. Teraz jestem w 10tc.

I od razu chciałam Was zapytać... czy też macie takie dziwne mdłości?
U mnie na czczo rano jest ok, a po zjedzeniu czegokolowiek pojawiają się męczące mdłości.
W poprzednich ciążach tak nie miałam, a te już mam od dobrych kilku tygodni
 
Ja 23.12 zobaczyłam blada kreskę, więc alko już odpadł :D
Kurcze, a ja nie wiem ile bije serce mojego bobo i wgl nie słyszałam go, lekarz powiedział, że będziemy nasłuchiwać później, bo w tak wczesnej ciąży się nie powinno i ja nie wiem już jak to jest w poprzedniej ciąży inny lekarz puścił mi w 7 tyg, teraz ten mówi co innego, nie wiem czy to jest faktycznie prawda, że się nie powinno, czy może chcial się wykazać empatia na wszelki wypadek jakbym poroniła, czy może zauwazyl nieprawidłowości, ale nie chciał mnie stresować i nakręcać?
Ja też nie słyszałam jeszcze, bo mój lekarz powiedział na obu wizytach, że jest za wcześnie. Wizyty były jakoś w 7+3 i 10+2. Wiem, że na prenatalnych usłyszę :)
A to na prawdę dobry lekarz, który prowadzi gabinet w moim mieście, wykonuje badania prenatalne, pracuje też w szpitalu. Ufam mu :)
 
Cześć!
Czytam forum praktycznie od początku wątku, wreszcie założyłam tu konto i chciałabym do Was dołączyć. Jestem w trzciej ciąży. Teraz jestem w 10tc.

I od razu chciałam Was zapytać... czy też macie takie dziwne mdłości?
U mnie na czczo rano jest ok, a po zjedzeniu czegokolowiek pojawiają się męczące mdłości.
W poprzednich ciążach tak nie miałam, a te już mam od dobrych kilku tygodni
Każda ciąża inna :-)
W pierwszej ciąży zéro objawów oprócz brkau okresu, i koszmarnej zgagi na koniec, w drugiej straconej nie zdazyly mi sie jkaiekolwiek objawy rozkręcić, a teraz mdlosci sporadyczne, bardziej senność. No i oczywiście cyce bolą i ziwekszyly swoją objętosc, co bardzo się mężowi podoba hehe
 
reklama
Do góry