reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja prawie wgl nie piję alko i nawet świadomie podchodziłam do ciąży. Stwierdziłam 1.01 na spacerze że i tak w tym msc się nie uda jak zwykle więc poszliśmy na grzane wino, ohhh... A test pozytywny 16.01 wyszedł (w sumie w takim razie ok 04.01 dzidziuś zaczął się tworzyć). Ja naprawdę w tym msc "odpuściłam" :D

Wgl kiedy Wam wyszły testy pozytywne - ile dni przed/po @? Ja spodziewalam się @ 18.01 - dwa dni wcześniej już była kreska, blada ale dobrze widoczna :D

Edit:
Ale w sumie planowlaiśmy taką romantyczną kąpiel i w sumie nie pykła - bałam się że mimo iż napewno się nie uda, to jak wezmę kąpiel (było po owu) to będzie kicha (Ja to tylko kąpiele jak w saunach biorę :D).
U mnie test ciążowy wyszedł z jedną kreska a miałam juz 5dni spóźnienia okresu, mówię cos nie tak i beta na drugi dzien 555 wyszła-4 tydzień ciąży, te testy to różnie wychodzą 🤷‍♀️
 
reklama
Zanim nadrobię ostatnie strony to apropo jedzenia na pośmianie się wrzucam wam to

:D
 
Tak jest najczęściej, hormony psują wszystko, niektórym dziewczyna wraca skręt, ale to dużo poświęceń w pielęgnacji, no, ale jak pchne ten gen dziecięciu to mi wystarczy niech się prostują :D
O niee ja nie chcę żeby mój bobik zabrał mi włosy [emoji23] kurde wystraszyłaś mnie xd najgorsze jest to że nie mam pojęcia w jakim są teraz stanie moje włosy bo mam zrobione warkoczyki afrykańskie, ale będę je ściągać w następnym tyg i aż się teraz boję co zobaczę [emoji33]
 
O niee ja nie chcę żeby mój bobik zabrał mi włosy [emoji23] kurde wystraszyłaś mnie xd najgorsze jest to że nie mam pojęcia w jakim są teraz stanie moje włosy bo mam zrobione warkoczyki afrykańskie, ale będę je ściągać w następnym tyg i aż się teraz boję co zobaczę [emoji33]
Mi zaczęły wyglądać jakoś 2 miesiące po porodzie. :/
 
Dziewczyny nie martwicie się, alkohol w bardzo bardzo wcześniej ciąży (przed spodziewaną miesiączką) nie powinien zaszkodzić, czytałam kiedyś, że to jest na zasadzie wszystko albo nic. Albo fasolka się obroni, naprawi uszkodzenia i będzie zdrowa, albo porostu dojdzie do poronienia i przyjdzie zwykła miesiączka- kobieta nawet nie będzie wiedziała wtedy, że była w ciąży. Oczywiście później już to tak nie działa, tylko na tym bardzo wczesnym etapie, dopóki nie możemy nawet wiedzieć o ciąży:-) także głowa do góry, napewo wszystko jest dobrze :-)

Ja nie piłam nic, bo jak się staramy o bobasa to staram się nie pić nic a nic od dni płodnych do okresu, takie zboczenie 😁 ale za to dzień przed testem (test robilam jak już kilka dni spóźniał mi się okres) dopadło mnie zapalenie pęcherza z samego rana, musiałam zażyć jedna tabletkę furaginy, bo nic innego w domu nie miałam, a nie dałabym rady wytrzymać do czasu, aż kupię coś bezpiecznego w aptece, bo się rozkręcało coraz bardziej i musiałam to zahamować 😥 (no i nie wiedziałam jeszcze że byłam w ciąży)...niby nie wolno tego zażywać w 1 trymestrze. Mówiłam to potem lekarzowi, ale mówił żeby się tym nie martwić :-)
 
Ostatnia edycja:
O niee ja nie chcę żeby mój bobik zabrał mi włosy [emoji23] kurde wystraszyłaś mnie xd najgorsze jest to że nie mam pojęcia w jakim są teraz stanie moje włosy bo mam zrobione warkoczyki afrykańskie, ale będę je ściągać w następnym tyg i aż się teraz boję co zobaczę [emoji33]
Na grupie Curly Girls Polska dziewczyny wrzucały historie swoich włosów po porodach no i niestety u każdej skręt słabł :( ja idę na początku marca je ściąć tak żebym nie mogła w kitkę złapać :D
 
reklama
Do góry