reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Na grupie Curly Girls Polska dziewczyny wrzucały historie swoich włosów po porodach no i niestety u każdej skręt słabł :( ja idę na początku marca je ściąć tak żebym nie mogła w kitkę złapać :D
Eh no trudno zobaczymy co to będzie[emoji3]
O kurcze to chyba na dużą zmianę się decydujesz?[emoji54] Też kiedyś myślałam żeby tak krótko się obciąć ale ja nie mam na tyle odwagi [emoji16] ewentualnie je skróce np tak do ramion jak będą w złej kondycji i dla wygody.
 
reklama
A dziewczyny jako ze my te dzieci takie świąteczno-grudniowe mamy to jak u Was na sylwku? 🤣 ja robiłam test 31.12 był negatywny i wypiłam tylko pół Maryjki (co dla mnie niepodobne...🤣) i pozytywny wyszedł dopiero 7.01, ładna miałam minę 🤣 a mąż do mnie „Ania Ty wina nie wypiłaś w sylwestra to nic Ci nie mówiło?” 🤣🤣🤣
Ja się w ogóle nie spodziewalam, ze mogę zajsc w ciążę, tyle się staraliśmy, ale akurat w lostopadzie i grudniu odpuściliśmy, bo mieliśmy przeprowadzkę. I właśnie pod koniec listopada wyrzuciłam lub oddałam praktycznie wszystkie rzeczy jakie mialam dla małego dzieciaczka 😅 w święta nieświadoma niczego normalnie piłam wino, w Sylwestra tez, a 4 stycznia pozytywny test 😍
 
Eh no trudno zobaczymy co to będzie[emoji3]
O kurcze to chyba na dużą zmianę się decydujesz?[emoji54] Też kiedyś myślałam żeby tak krótko się obciąć ale ja nie mam na tyle odwagi [emoji16] ewentualnie je skróce np tak do ramion jak będą w złej kondycji i dla wygody.
Ja ciągle coś zmieniam, rok temu też je tak ścięłam i nim się obejrzałam są już do łopatek, nie mam jakiegoś sentymentu do długości, a teraz odkąd mam prysznic nie wannę to mycie ich i stylizacja jest dla mnie koszmarem, a jak już będzie duży brzuch to już wgl :D
 
Jestem po wizycie. Dzidzia ma się dobrze ♥️🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Prawdopodobnie te bole to kolki nerkowe. Serduszko bije 180/min i zastanawiam się, czy to nie za szybko? Jak u Was było koło 8-9tc? Lekarz powiedział, ze jest ok, a do tego mój dzisiejszy stres tez mógł wpłynąć na tętno dziecka. Ale jakoś tak dużo mi się wydaje, na ostaniej wizycie biło 140.
Ja w 8 + 3 miałam 171 tzn. dzidzi :) bo to jest te fhr z zdjęcia? Bo tyle mi pisze a w sumie mi sie wydaje ze gadal ze bije 180 na min h
 
Jestem po wizycie. Dzidzia ma się dobrze ♥️🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Prawdopodobnie te bole to kolki nerkowe. Serduszko bije 180/min i zastanawiam się, czy to nie za szybko? Jak u Was było koło 8-9tc? Lekarz powiedział, ze jest ok, a do tego mój dzisiejszy stres tez mógł wpłynąć na tętno dziecka. Ale jakoś tak dużo mi się wydaje, na ostaniej wizycie biło 140.
Ale to który tydzień u ciebie bo nie 8/9 skoro masz termin na 4.09
U mnie w 9 tyg biło 167
 
Ja ogolnie jestem niskociśnieniowiec, zawsze bliżej dolnej geanicy normy [emoji23]
No chyba że to zbliżająca się migrenka i niższe ciśnienie moglo spowodowac ten lekko niższy cukier?
Też jestem niskociśnieniowiec 😂😂 może miały wpływ na to te czynniki;) nie przejmuj sie i nie czytaj internetów ❤
 
A dziewczyny jako ze my te dzieci takie świąteczno-grudniowe mamy to jak u Was na sylwku? [emoji1787] ja robiłam test 31.12 był negatywny i wypiłam tylko pół Maryjki (co dla mnie niepodobne...[emoji1787]) i pozytywny wyszedł dopiero 7.01, ładna miałam minę [emoji1787] a mąż do mnie „Ania Ty wina nie wypiłaś w sylwestra to nic Ci nie mówiło?” [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Ja miałam owulacje 13 grudnia, a okres miałam dostać 28go. I chociaż to był pierwszy cykl starań, wiec nie robiłam sobie nadzieji, to test zrobiłam już 26 grudnia rano :)
W Święta w sumie nie piłam, syn był akurat chory i trzeba mu było podawać leki w nocy. Jedynie 25go wypiłam dwa kieliszki wina wieczorem, bo stwierdziłam, ze jak już zatestuje to może nie być okazji [emoji85] i wykrakalam [emoji23]
 
reklama
Do góry