reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja też nie słyszałam jeszcze, bo mój lekarz powiedział na obu wizytach, że jest za wcześnie. Wizyty były jakoś w 7+3 i 10+2. Wiem, że na prenatalnych usłyszę :)
A to na prawdę dobry lekarz, który prowadzi gabinet w moim mieście, wykonuje badania prenatalne, pracuje też w szpitalu. Ufam mu :)
Ja tak średnio się orientuje, ale podobno jak robią doppler w tak wczesnej ciąży to ten sprzęt wytwarza ciepło czy nagrzewa się, coś w ten desen I to może być niefajne we wczesnej ciąży. Chyba o to chodzi
 
reklama
U mnie tym razem też jest okropna senność i zmęczenie, a nie pamiętam tego z poprzednich ciąż. A te mdłości mnie wykańczają..
 
U mnie tym razem też jest okropna senność i zmęczenie, a nie pamiętam tego z poprzednich ciąż. A te mdłości mnie wykańczają..
Moze ogólnie te mrozy tez tak zadziałały na organizmy. Bo moja siostra powiedziała ze ma chyba moje objawy. Bo strasznie senna jest i w ogóle do niczego. A w ciąży nie jest. Ale bliźniaczka moja to moze i sie jej udziela hehe :D
 
Jestem po wizycie. Dzidzia ma się dobrze ♥️🙏🏼🙏🏼🙏🏼 Prawdopodobnie te bole to kolki nerkowe. Serduszko bije 180/min i zastanawiam się, czy to nie za szybko? Jak u Was było koło 8-9tc? Lekarz powiedział, ze jest ok, a do tego mój dzisiejszy stres tez mógł wpłynąć na tętno dziecka. Ale jakoś tak dużo mi się wydaje, na ostaniej wizycie biło 140.

U mnie na wizycie 9+0 serduszko biło 187/min
 
Ja tak średnio się orientuje, ale podobno jak robią doppler w tak wczesnej ciąży to ten sprzęt wytwarza ciepło czy nagrzewa się, coś w ten desen I to może być niefajne we wczesnej ciąży. Chyba o to chodzi
Też tak to sobie tłumacze :)
I jak zobaczyłam na tych domowych detektorach napis "Doppler" to zrezygnowałam z zakupu 🙈🙃
 
Pojawiła się niespotykana na tym wątku cisza. Czy wszystkie uciekłyście na forum zamknięte? 🤔
Nie mogę spać, bo jest mi niedobrze.. idę sprawdzić do mam w lodowce 🥨🥖🥐🥯🥚🍞🍳🥓🧇🍖🍗🍟🍕🫓🥪🥙🍔🌭🥩🥓🥗🫔🌯🌮🧆🍜🍝🥫🫕🥘🍲🍛🍣🍱🥟🦪🍤🍙🍘🥮🥠🍧🍨🍦🥧🧁🍰🎂🍫🍩🍩🍪🌰
 
reklama
Do góry