reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A ciekawe jak u mnie się to skończy 🙄
Pobolewa mnie ciągnie jakoś tak,niby normalnie ale nie bolało wcześniej, do tego przed chwilą zobaczyłam różowy śluz i to mnie zmartwiło, bo to coś świeżego
 
A dziewczyny jako ze my te dzieci takie świąteczno-grudniowe mamy to jak u Was na sylwku? [emoji1787] ja robiłam test 31.12 był negatywny i wypiłam tylko pół Maryjki (co dla mnie niepodobne...[emoji1787]) i pozytywny wyszedł dopiero 7.01, ładna miałam minę [emoji1787] a mąż do mnie „Ania Ty wina nie wypiłaś w sylwestra to nic Ci nie mówiło?” [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ja niestety już sylwestra nie świętowałam bo odkryłam dwie kreski w wigilię i od razu zapakowałam test w papier ozdobny i dałam prezencik rodzicom [emoji1787][emoji23]
 
Ja prawie wgl nie piję alko i nawet świadomie podchodziłam do ciąży. Stwierdziłam 1.01 na spacerze że i tak w tym msc się nie uda jak zwykle więc poszliśmy na grzane wino, ohhh... A test pozytywny 16.01 wyszedł (w sumie w takim razie ok 04.01 dzidziuś zaczął się tworzyć). Ja naprawdę w tym msc "odpuściłam" :D

Wgl kiedy Wam wyszły testy pozytywne - ile dni przed/po @? Ja spodziewalam się @ 18.01 - dwa dni wcześniej już była kreska, blada ale dobrze widoczna :D

Edit:
Ale w sumie planowlaiśmy taką romantyczną kąpiel i w sumie nie pykła - bałam się że mimo iż napewno się nie uda, to jak wezmę kąpiel (było po owu) to będzie kicha (Ja to tylko kąpiele jak w saunach biorę :D).
Ja w sumie zrobiłam 3 dni po (33 dzień) , ale u mnie ostatnio różnie był ten okres. Raz był cykl 28 dni, raz 34 także myślałam że przyjdzie. A jeszcze brzuch mnie bolał jak na okres więc myślałam że nic z tego a tu taka niespodzianka :D od razu po teście pojechałam na betę i była już ponad 500 :o
 
Taaaa, a Ty nie wiesz ze baby lubią szukać problemu tam, gdzie go nie ma?😁

Ja w sumie zrobiłam 3 dni po (33 dzień) , ale u mnie ostatnio różnie był ten okres. Raz był cykl 28 dni, raz 34 także myślałam że przyjdzie. A jeszcze brzuch mnie bolał jak na okres więc myślałam że nic z tego a tu taka niespodzianka :D od razu po teście pojechałam na betę i była już ponad 500 :o
Ja też 3 dni po okresie. W poprzedniej ciąży czułam się inaczej więc nawet nie liczyłam, ale mi się nie gdy nie spóźnia, więc myślałam że przez to poronienie coś się popieprzylo. A tu bach
 
A ciekawe jak u mnie się to skończy [emoji849]
Pobolewa mnie ciągnie jakoś tak,niby normalnie ale nie bolało wcześniej, do tego przed chwilą zobaczyłam różowy śluz i to mnie zmartwiło, bo to coś świeżego
Bidna, ciągle coś.... Może to nic groźnego [emoji3590]
 
Co do płci to ja sie dowiedzialam ze bedzie synek w 12 tyg. Maly mi sie tak rozkraczyl i pokazal sie w nasza strone wiec ja nawet pytac nie musialam znajde zaraz wam zdj usg jakies powinnam miec. [emoji6][emoji23]
A ja jak nie pilam przez ponad rok bo lto by do dziecka wstawal tak w sylwestra powiedziałam ze ja sie upije i 2 szampany sama wyhlalam..rozluznilam ale a i tak do dziecka wstawalam bo moj sie zwlec nie mogl chociaz nie pil[emoji1751][emoji23]. A dzien przed wspolzylismy i nie wiem chyba jakias podswiadomosc przemowila,,pij to twoj ostatni raz!" [emoji85]
 
Nie wiem czy bedziecie widzialy. Ale gin akurat fote pstrykla jak sie przekrecal [emoji3]
Image%20(1).jpeg
 
reklama
Do góry