reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

W którym tyg robisz nifty? Będziesz robiła tez usg prenatalne? Ja tez właśnie planuje z tym ze lekarz powiedział aby się wstrzymać do usg. Jeśli wszystko będzie ok to robimy nifty/ sanco a jeśli coś będzie niepokojącego to od razu inna diagnostyka ( pewnie amniopunkcja). Oczywiście liczę ze będzie wszystko ok :)
Robię wszystko od razu, bo mi wyjdą wysokie ryzyka ze względu na wiek. 8 marca mam zwykła wizytę, jak jest dobrze i serduszko wciąż bije to 9 przyjeżdża położna na pobranie krwi do nifty, 11 usg genetyczne i tego samego dnia krew na pappe i później już czekam na wyniki.
 
reklama
kocham podlaskie tak tęsknię, od roku mieszkam na Podkarpaciu już nie mogę się doczekać kiedy miną mdłości o jadę do mamusi
Podlasie ma swój klimat, mimo, że najczęściej to u nas jest zimniej niż w całej Polsce to lubię to miejsce :)
A gdzie dokładniej na Podlasie się wybierasz? :)
 
Hej dziewczyny 😊 dawno nic nie pisałam, czasu brak. Jestem po wizycie u gina, Mikrusek ma 4 cm, serduszko bije, wszystko ok 😊 dzisiaj zaczęłam 11t. Badania prenatalne mam 4.03, wiek 35+ 😉 więc też mam stresa. Jeszcze nie zdecydowałam czy będę robiła dodatkowo Nifty 🤔 zapomniałam zapytać gina co on o tym myśli z tego stresu na wizycie🤦🏻‍♀️
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20210219_110859.jpg
    IMG_20210219_110859.jpg
    508,2 KB · Wyświetleń: 76
Mnie to normalnie trzeba patelnią w łeb walnąć, cały czas wszystko spoko, nic się nie dzieje, a nagle dziś jakieś stresy, czarne scenariusze, no durna, normalnie durna 🙈 mam wrażenie, że ciąża to ciągłe wzbijanie się na wyżyny irracjonalności. 🤷
Ja dziś też mam gorszy dzień i ciągle takie myśli ale u mnie to pewnie ze stresu przed dzisiejsza wizytą 😏
 
W 10tc jeden gin robił mi usg przez brzuch, drugi w 11+5 robił dopochwowo. Także pewnie każdy robi jak uważa
Ja ostatnio miałam robione oba i w dopochwowym był o wiele lepszy obraz 😁 za to przez brzuch lepszy dźwięk 😉

Co do pełnego pęcherza to nigdy i tym nie słyszałam, żaden lekarz mi o tym nigdy nie mówił 🤷🏼‍♀️ myślałam że pełny pęcherz trzeba mieć przy badaniu uroginekologicznym 🙊
 
reklama
Do góry