reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było, ale dziś potrzebuje waszego wsparcia.
Jestem w 9tc. Wczoraj po południu zaczął bolec mnie lewy jajnik. Tak jakby kłuło przez pare sekund co kilkadziesiąt minut. Im bliżej wieczora tym te bole były częstsze. Nie wiem jak to nazwać, czy to skurcze, czy jak, takie rozlane bole... Wystraszyłam się bardzo, co chwila biegałam do toalety patrzeć czy nie krwawię. Położyłam się spać i w nocy obudził mnie mocny ból (cały czas po lewej stronie, nisko) trwający kilka minut. Później zasnęłam, jak już wstałam to nie bolało nic. Jestem przerażona i dziś jadę do gina. Błagam, niech któraś mnie pocieszy... Miewałam bole od początku ciąży, ale to raczej na środku brzucha i sporadycznie, ale nie takie... Nie krwawię odpukać...
proszę pocieszcie mnie bo siedzę i płacze :((

Stres na pewno Ci nie pomoże, lekarz wszystko powinien Ci wyjaśnić. Mnie tez zakuwają jajniki i to takie kłucia, taki chyba urok rozciągania się wszystkiego. Bądź spokojna i nie denerwuj się bo to nie pomaga ani Tobie ani malcowi :) ❤️
 
reklama
Myślę że niemasz co sie stresować. Wszystko tam na dole pracuje. Mnie notoryczne kłuje i nawet nie zwracam na to uwagi. Jak u Ciebie z magnezem??Dobrze, ze masz dzis wizytę lekarz napewno pozwoli ci sie uspokoić 🌷🌷spokoju życzę i trzymam kciuki za wizytę.
Nie robiłam badania na poziom magnezu, ale chyba zrobię...
Właśnie stresuje się, bo te bole wczoraj były mocne i nietypowe :(
 
Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było, ale dziś potrzebuje waszego wsparcia.
Jestem w 9tc. Wczoraj po południu zaczął bolec mnie lewy jajnik. Tak jakby kłuło przez pare sekund co kilkadziesiąt minut. Im bliżej wieczora tym te bole były częstsze. Nie wiem jak to nazwać, czy to skurcze, czy jak, takie rozlane bole... Wystraszyłam się bardzo, co chwila biegałam do toalety patrzeć czy nie krwawię. Położyłam się spać i w nocy obudził mnie mocny ból (cały czas po lewej stronie, nisko) trwający kilka minut. Później zasnęłam, jak już wstałam to nie bolało nic. Jestem przerażona i dziś jadę do gina. Błagam, niech któraś mnie pocieszy... Miewałam bole od początku ciąży, ale to raczej na środku brzucha i sporadycznie, ale nie takie... Nie krwawię odpukać...
proszę pocieszcie mnie bo siedzę i płacze :((
Może magnez zacznij brać i nospe.
 
Hej dziewczyny 😊 dawno nic nie pisałam, czasu brak. Jestem po wizycie u gina, Mikrusek ma 4 cm, serduszko bije, wszystko ok 😊 dzisiaj zaczęłam 11t. Badania prenatalne mam 4.03, wiek 35+ 😉 więc też mam stresa. Jeszcze nie zdecydowałam czy będę robiła dodatkowo Nifty 🤔 zapomniałam zapytać gina co on o tym myśli z tego stresu na wizycie🤦🏻‍♀️
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty dzisiaj ❤️
złe piękny malutki człowieczek 💕💕
 
Norma.. Ja za to dziś myślałam o facecie któremu dałam kosza i nie poszłam z nim na kawe a gość ewidentnie się zakochał a ja teraz.. rozmyślałam że żałuję, tak był mega w moim typie🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ spalcie mnie na stosie 🤣🤣🤣🤣🤣to chyba przez ten celibat kuźwa
mi się dzisiaj śniła 40 szwagierki,ze jej jedna róże dałam 😄 taka herbaciana
I gdzie tu logika w tych snach
 
Cześć dziewczyny. Długo mnie tu nie było, ale dziś potrzebuje waszego wsparcia.
Jestem w 9tc. Wczoraj po południu zaczął bolec mnie lewy jajnik. Tak jakby kłuło przez pare sekund co kilkadziesiąt minut. Im bliżej wieczora tym te bole były częstsze. Nie wiem jak to nazwać, czy to skurcze, czy jak, takie rozlane bole... Wystraszyłam się bardzo, co chwila biegałam do toalety patrzeć czy nie krwawię. Położyłam się spać i w nocy obudził mnie mocny ból (cały czas po lewej stronie, nisko) trwający kilka minut. Później zasnęłam, jak już wstałam to nie bolało nic. Jestem przerażona i dziś jadę do gina. Błagam, niech któraś mnie pocieszy... Miewałam bole od początku ciąży, ale to raczej na środku brzucha i sporadycznie, ale nie takie... Nie krwawię odpukać...
proszę pocieszcie mnie bo siedzę i płacze :((
spokojnie, ja w pierwszej ciąży miałam takie kłucia, ze aż mnie zginało w pół, długo byłam na magnesie, bo ciagle miałam skurcze. Nie było żadnych komplikacji. Nie stresuj się:)
 
reklama
Do góry