reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Czytałam i kumpele mówiły, że jeśli jest usg przez brzucho to trzeba mieć uczucie chęci siku, na dwa h przed badaniem nie opróżniać pęcherza a jeśli nie czujemy „parcia” to trzeba wypić przed badaniem z godzinę sporo wody :p za to przy usg dopochwowym jak się nie wysikasz to obraz może być niedokładny [emoji2370][emoji1787]

Szczerze powiedziawszy to nigdy na usg w ciąży nie chodziłam z pełnym pęcherzem i nikt nic nie mówił.
Przy usg jamy brzusznej to jest ważne, ale w ciąży chyba nie.
 
reklama
Mam pytanie odnośnie USG - czy teraz będzie robione przede wszystkim przez powłoki brzuszne? Dzisiaj już np. gine tak mnie badał i bąbla (11 tydzień).
Jeżeli przede wszystkim przez brzuch, to czy powinniśmy mieć pełen czy pusty pęcherz? Jak to rzeczywiście wpływa na obraz we wczesnej ciąży? :)
W 10tc jeden gin robił mi usg przez brzuch, drugi w 11+5 robił dopochwowo. Także pewnie każdy robi jak uważa
 
Witam sie i ja😊. Już zdążyłam obleciec badania krwi do prenatalnych i szpital z cukrem 😁. Ostatni dzien na l4 i od pn. do pracy. Siadam i nadrabiam. Miłego dnia dziewuszki😊
 
reklama
Gdzieś czytałam, ze we wrześniu rodzi się najwiecej dzieci 🤪😍
Ja myślę ze to wina takich stroi 😂😂😂
82B5C3D5-297B-4749-9AB2-5D1F71715BAD.jpeg
 
Do góry